Povezava
Povezava na spletno stran naselja
Opis
V novi stanovanjski soseski Kugl 2, s hitrim dostopom do avtoceste, oddaljeni 1 km od centra Slovenske Bistrice je zgrajen in predan v uporabo večstanovanjski objekt z dvigalom, v katerem je 24 stanovanj, etažnost objekta P+2+M.
Prodajne velikosti stanovanja so od 58,56 m2 do 77,03 m2. Posebnosti stanovanj so prečudoviti atriji v pritličnem delu objekta in zelo funkcionalni in estetsko oblikovani balkoni/terase v višjih etažah.
V kletnih prostorih objekta se nahajajo skupni energetski vodi, shrambe za vsako stanovanje v velikostih cca. 10 m2, prostor za čistila, prostor za vozičke ter kolesarnico, vsako stanovanje ima poleg skupnih zagotovljen tudi svoj parkirni prostor proti doplačilu (1.700 € z vključenim 8,5% DDV) ter predinstalacije za klimatske naprave. Vsa stanovanja so ogrevana z zemeljskim plinom iz plinovodnega omrežja in imajo pripravljene priklope za CATV
in optično omrežje.
Talne obloge: parket, keramika in les na balkonih/terasah. Vsa stanovanja imajo tudi izvedeno talno ogrevanje v kopalnici.
Cene z vključenim 8,5 % DDV- jem so od 1.294 €/m2 do 1.441 €/m2.
V neposredni bližini soseske se nahajajo otroški vrtec, šola, pošta, veleblagovnica, banka, lekarna, kemična čistilnica.