Stanovanje apartma Istarska županija, Umag, Zambratija, Cena: 99.000,00

Osnovni podatki

Cena:
99.000,00 
transakcija:
prodaja
šifra:
A200915-03992
vrsta objekta:
stanovanje
tip:
apartma
država:
Hrvaška
lokacija:
Istarska županija, Umag, Zambratija
leto izgradnje:
2010
nadstropje:
1.
velikost:
42,00 m²
oprema:
klima, domofon
ostalo:
terasa, parkirno mesto, zemljiška knjiga

Kontaktni podatki

SONCE SKUPINA d.o.o.
PE Dolenjska cesta 43
1000 Ljubljana
GSM:
+386 41 655 922

Pošlji povpraševanje

E-mail je uspešno poslan!

Pošlji
Stanovanje apartma, Istarska županija, Umag, Zambratija

Opis

Stanovanje v okolici Umaga ima skupno 42 m2 stanovanjske površine in se nahaja v prvem nadstropju apartmajske stavbe zgrajene leta 2010. Oddaljenost od morja in plaže je le 200m in 4000m od centra Umaga .Razdeljeno je na kuhinjo z dnevno sobo, kopalnico, spalnico in teraso. Ogrevanje in hlajenje s klimatsko napravo. Pripada mu parkirno mesto. Stanovanje ima pogled na morje. Prodaja se opremljeno.

Vsak dan nekaj novega - Več kot 2000 nepremičnin v naši ponudbi !

Več nawww.sonce-nepremicnine.si

Informacije na tej spletni strani so zgolj informativne narave in jih je potrebno preveriti v naši agenciji.

Stan u blizini Umaga ima ukupno 42 m2 stambene površine i nalazi se na prvom katu apartmanske zgrade sagrađene 2010. godine. Udaljenost od mora i plaže je samo 200 m, a od centra Umaga 4000 m. Podijeljen je u kuhinju s dnevnim boravkom, kupaonicu, spavaću sobu i terasu. Grijanje i hlađenje klima uređajem. Ima parkirno mjesto. Apartman ima pogled na more. Prodaja je opremljena.

Svakog dana nešto novo - više od 2000 nekretnina u našoj ponudi!

Više na : www.sonce-nepremicnine.si

Podaci na ovom web mjestu su samo u informativne svrhe i treba ih provjeriti u našoj agenciji.

Die Wohnung in der Nähe von Umag verfügt über insgesamt 42 m2 Wohnfläche und befindet sich im ersten Stock eines 2010 erbauten Wohnhauses. Die Entfernung zum Meer und zum Strand beträgt nur 200 m und 4000 m vom Zentrum von Umag. Sie ist in eine Küche mit Wohnzimmer, Bad, Schlafzimmer und Terrasse unterteilt. Heizen und Kühlen mit Klimaanlage. Es hat einen Parkplatz. Die Wohnung hat Meerblick. Der Verkauf ist ausgestattet.

Jeden Tag etwas Neues - Mehr als 2000 Immobilien in unserem Angebot!

Mehr unter : www.sonce-nepremicnine.si

Die Informationen auf dieser Website dienen nur zu Informationszwecken und sollten bei unserer Agentur überprüft werden.

L'appartamento vicino a Umago ha un totale di 42 m2 di superficie abitabile e si trova al primo piano di un condominio costruito nel 2010. La distanza dal mare e dalla spiaggia è a soli 200m e 4000m dal centro di Umag.È diviso in cucina con soggiorno, bagno, camera da letto e terrazzo. Riscaldamento e raffrescamento con aria condizionata. Dispone di posto auto. L'appartamento ha una vista sul mare. La vendita è attrezzata.

Qualcosa di nuovo ogni giorno - Più di 2000 proprietà nella nostra offerta!

Maggiori informazioni su : www.sonce-nepremicnine.si

Le informazioni su questo sito Web sono solo a scopo informativo e devono essere verificate con la nostra agenzia.

The apartment near Umag has a total of 42 m2 of living space and is located on the first floor of an apartment building built in 2010. Distance from the sea and beach is only 200m and 4000m from the center of Umag. It is divided into kitchen with living room, bathroom, bedroom and terrace. Heating and cooling with air conditioning. It has a parking space. The apartment has a sea view. The sale is equipped.

Something new every day - More than 2000 properties in our offer!

More at : www.sonce-nepremicnine.si

The information on this website is for informational purposes only and should be checked with our agency.

Стан у близини Умага има укупно 42 м2 стамбеног простора и налази се на првом спрату стамбене зграде изграђене 2010. године. Удаљеност од мора и плаже је само 200 м, а од центра Умага 4000 м. Подијељен је на кухињу са дневним боравком, купатило, спаваћу собу и терасу. Грејање и хлађење клима уређајем. Има паркинг место. Стан има поглед на море. Продаја је опремљена.

Сваког дана нешто ново - више од 2000 некретнина у нашој понуди!

Више на : ввв.сонце-непремицнине.си

Информације на овом веб месту су само у информативне сврхе и треба их проверити у нашој агенцији.

Квартира возле Умага имеет в общей сложности 42 м2 жилой площади и расположена на первом этаже жилого дома, построенного в 2010 году. Расстояние от моря и пляжа всего 200 м и 4000 м от центра Умага. Квартира разделена на кухню с гостиной, ванную комнату, спальню и террасу. Отопление и охлаждение с кондиционером. Имеется место для парковки. Квартира имеет вид на море. Продажа оборудована.

Что-то новое каждый день - в нашем предложении более 2000 объектов!

Подробнее на : www.sonce-nepremicnine.si

Информация на этом веб-сайте предназначена только для информационных целей, и ее следует уточнять в нашем агентстве.

L'appartement près d'Umag a un total de 42 m2 habitables et est situé au premier étage d'un immeuble construit en 2010. La distance de la mer et de la plage est à seulement 200m et 4000m du centre d'Umag. Il est divisé en cuisine avec salon, salle de bains, chambre et terrasse. Chauffage et climatisation avec climatisation. Il dispose d'une place de parking. L'appartement a une vue sur la mer. La vente est équipée.

Du nouveau chaque jour - Plus de 2000 propriétés dans notre offre!

Plus d'informations sur : www.sonce-nepremicnine.si

Les informations présentes sur ce site Web sont à titre informatif uniquement et doivent être vérifiées auprès de notre agence.

El apartamento cerca de Umag tiene un total de 42 m2 de espacio habitable y está ubicado en el primer piso de un edificio de apartamentos construido en 2010. La distancia del mar y la playa es de solo 200 my 4000 m del centro de Umag. Se divide en cocina con sala de estar, baño, dormitorio y terraza. Calefacción y refrigeración con aire acondicionado. Tiene plaza de parking. El apartamento tiene vista al mar. La venta está equipada.

Algo nuevo cada día - ¡Más de 2000 propiedades en nuestra oferta!

Más en : www.sonce-nepremicnine.si

La información en este sitio web es solo para fines informativos y debe ser verificada con nuestra agencia.

Apartamenti afër Umag ka një sipërfaqe totale prej 42 m2 dhe ndodhet në katin e parë të një ndërtese apartamentesh të ndërtuar në vitin 2010. Largësia nga deti dhe plazhi është vetëm 200m dhe 4000m nga qendra e Umag. Ajo është e ndarë në kuzhinë me dhomë të gjallë, banjo, dhomë gjumi dhe tarracë. Ngrohja dhe ftohja me kondicioner. Ka nje vend parkimi. Apartamenti ka nje pamje nga deti. Shitja është e pajisur.

Diçka e re çdo ditë - Më shumë se 2000 prona në ofertën tonë!

Më shumë në : www.sonce-nepremicnine.si

Informacioni në këtë faqe në internet është vetëm për qëllime informative dhe duhet të kontrollohet me agjencinë tonë.

Lägenheten nära Umag har totalt 42 m2 bostadsyta och ligger på första våningen i en hyreshus byggd 2010. Avstånd från havet och stranden är bara 200m och 4000m från Umags centrum. Den är uppdelad i kök med vardagsrum, badrum, sovrum och terrass. Uppvärmning och kylning med luftkonditionering. Den har en parkeringsplats. Lägenheten har havsutsikt. Försäljningen är utrustad.

Något nytt varje dag - Mer än 2000 fastigheter i vårt erbjudande!

Mer på : www.sonce-nepremicnine.si

Informationen på denna webbplats är endast informativ och bör kontrolleras hos vår byrå.

Podobne nepremičnine v okolici