Hiša samostojna Istarska županija, Umag, Cena: 590.000,00

Osnovni podatki

Cena:
590.000,00 
transakcija:
prodaja
šifra:
H190521-03685
vrsta objekta:
hiša
tip:
samostojna
država:
Hrvaška
lokacija:
Istarska županija, Umag
leto izgradnje:
1972
velikost:
336,00 m²
Parcelë:
933,00 m²
oprema:
ograjeni vrt
ostalo:
balkon, terasa, shramba v kleti, več parkirnih mest, zemljiška knjiga

Kontaktni podatki

SONCE SKUPINA d.o.o.
PE Dolenjska cesta 43
1000 Ljubljana
GSM:
+386 41 655 922

Pošlji povpraševanje

E-mail je uspešno poslan!

Pošlji
Hiša samostojna, Istarska županija, Umag, Umag

1 od 15

Prejšnja slika Naslednja slika
Galerija

Opis

Nepremičnine Istra, prodamo hišo, Umag-Punta, 250m od morja
Hiša ima skupaj 336 m2 stanovanjske površine in 933 m2 zemljišča in je 250m oddaljena od morja in plaže in 900m od centra Umaga. Hiša ima klet, pritličje in prvo nadstropje. Ima 4 bivalne enote z ločenimi vhodi in lep, velik in ograjen vrt 783m2. Sestavljena je iz 8 spalnic, 4 kopalnic, dnevne sobe, ima 4 kuhinje, 3 terase in 3 balkone. Popolnoma opremljena, ima priklop na dimnik, sončne kolektorje.

Vsak dan nekaj novega - Več kot 2000 nepremičnin v naši ponudbi !

Več nawww.sonce-nepremicnine.si

Informacije na tej spletni strani so zgolj informativne narave in jih je potrebno preveriti v naši agenciji.

Nekretnine Istra, prodajem kuću, Umag-Punta, 250m od mora
Kuća ima ukupno 336 m2 stambene površine i 933 m2 zemljišta te je udaljena 250 m od mora i plaže i 900 m od centra Umaga. Kuća ima podrum, prizemlje i kat. Ima 4 smještajne jedinice s odvojenim ulazima i prekrasnim, velikim i ograđenim vrtom površine 783m2. Sastoji se od 8 spavaćih soba, 4 kupaonice, dnevnog boravka, 4 kuhinje, 3 terase i 3 balkona. Potpuno opremljen, ima priključak dimnjaka, solarne kolektore.

Svaki dan nešto novo - Više od 2000 nekretnina u našoj ponudi!

Više na : www.sonce-nepremicnine.si

Informacije na ovoj internetskoj stranici služe samo u informativne svrhe i moraju biti provjerene u našoj agenciji.

Immobilien Istrien, zum Verkauf Haus, Umag-Punta, 250 m vom Meer entfernt
Das Haus hat eine Gesamtwohnfläche von 336 m2 und ein Grundstück von 933 m2 und ist 250 m vom Meer und Strand sowie 900 m vom Zentrum von Umag entfernt. Das Haus verfügt über Keller, Erdgeschoss und ersten Stock. Es verfügt über 4 Wohneinheiten mit separaten Eingängen und einen schönen, großen und eingezäunten Garten von 783m2. Es besteht aus 8 Schlafzimmern, 4 Bädern, Wohnzimmer, 4 Küchen, 3 Terrassen und 3 Balkonen. Voll ausgestattet, hat einen Kaminanschluss, Sonnenkollektoren.

Jeden Tag etwas Neues - Mehr als 2000 Objekte in unserem Angebot!

Mehr unter : www.sonce-nepremicnine.si

Die Informationen auf dieser Website dienen nur zu Informationszwecken und müssen von unserer Agentur überprüft werden.

Immobiliare Istria, in vendita casa, Umag-Punta, a 250m dal mare
La casa ha un totale di 336 m2 di area residenziale e 933 m2 di terreno e dista 250 m dal mare e dalla spiaggia e 900 m dal centro di Umago. La casa ha cantina, piano terra e primo piano. Dispone di 4 unità abitative con ingressi separati e un bellissimo giardino grande e recintato di 783m2. Si compone di 8 camere da letto, 4 bagni, soggiorno, 4 cucine, 3 terrazze e 3 balconi. Completamente attrezzato, ha una connessione camino, collettori solari.

Ogni giorno qualcosa di nuovo - Più di 2000 proprietà nella nostra offerta!

Maggiori informazioni su : www.sonce-nepremicnine.si

Le informazioni su questo sito sono solo a scopo informativo e devono essere controllate dalla nostra agenzia.

Real estate Istria, for sale house, Umag-Punta, 250m from the sea
The house has a total of 336 m2 of residential area and 933 m2 of land and is 250 m away from the sea and beach and 900 m from the center of Umag. The house has cellar, ground floor and first floor. It has 4 accommodation units with separate entrances and a beautiful, large and fenced garden of 783m2. It consists of 8 bedrooms, 4 bathrooms, living room, 4 kitchens, 3 terraces and 3 balconies. Fully equipped, has a chimney connection, solar collectors.

Every day something new - More than 2000 properties in our offer!

More at : www.sonce-nepremicnine.si

The information on this website is for informational purposes only and needs to be checked by our agency.

Некретнине Истра, продаја кућа, Умаг-Пунта, 250м од мора
Кућа има укупно 336 м2 стамбене површине и 933 м2 земљишта и удаљена је 250 м од мора и плаже и 900 м од центра Умага. Кућа има подрум, приземље и први кат. Располаже са 4 смјештајне јединице са засебним улазима и прекрасним, великим и ограђеним вртом површине 783м2. Састоји се од 8 спаваћих соба, 4 купаонице, дневног боравка, 4 кухиње, 3 терасе и 3 балкона. Потпуно опремљен, има прикључак за димњак, соларне колекторе.

Сваки дан нешто ново - Више од 2000 објеката у нашој понуди!

Више на : ввв.сонце-непремицнине.си

Информације на овом сајту су само информативне природе и потребно их је проверити у нашој агенцији.

Недвижимость Истрия, продается дом, Умаг-Пунта, 250м от моря
Дом имеет в общей сложности 336 м2 жилой площади и 933 м2 земли и находится в 250 метрах от моря и пляжа и в 900 метрах от центра Умага. В доме есть погреб, цокольный этаж и первый этаж. Он имеет 4 жилые единицы с отдельными входами и красивый, большой и огороженный сад площадью 783 м2. Он состоит из 8 спален, 4 ванных комнат, гостиной, 4 кухонь, 3 террас и 3 балконов. Полностью оборудован, имеет подключение к дымоходу, солнечные коллекторы.

Каждый день что-то новое - более 2000 предложений в нашем предложении!

Больше на : www.sonce-nepremicnine.si

Информация на этом сайте носит исключительно информационный характер и должна быть проверена нашим агентством.

Immobilier Istrie, vente maison, Umag-Punta, 250m de la mer
La maison a un total de 336 m2 de zone résidentielle et 933 m2 de terrain et se trouve à 250 m de la mer et de la plage et à 900 m du centre d'Umag. La maison a cave, rez de chaussée et premier étage. Il dispose de 4 unités d'hébergement avec entrées séparées et d'un beau grand jardin clôturé de 783m2. Il se compose de 8 chambres à coucher, 4 salles de bain, salon, 4 cuisines, 3 terrasses et 3 balcons. Entièrement équipé, a une connexion de cheminée, des capteurs solaires.

Chaque jour quelque chose de nouveau - Plus de 2000 propriétés dans notre offre!

Plus sur : www.sonce-nepremicnine.si

Les informations sur ce site sont uniquement à des fins d'information et doivent être vérifiées par notre agence.

Inmobiliaria Istria, en venta casa, Umag-Punta, a 250m del mar
La casa tiene un total de 336 m2 de área residencial y 933 m2 de terreno, a 250 m del mar y la playa ya 900 m del centro de Umag. La casa tiene bodega, planta baja y primer piso. Cuenta con 4 unidades de alojamiento con entradas independientes y un hermoso y amplio jardín cercado de 783 m2. Consta de 8 dormitorios, 4 baños, salón, 4 cocinas, 3 terrazas y 3 balcones. Totalmente equipado, dispone de chimenea, colectores solares.

Cada día algo nuevo - ¡Más de 2000 propiedades en nuestra oferta!

Más en : www.sonce-nepremicnine.si

La información en este sitio web es solo para fines informativos y debe ser verificada por nuestra agencia.

Pasurive te patundshme Istria, per shitje, Umag-Punta, 250m nga deti
Shtëpia ka një total prej 336 m2 të banimit dhe 933 m2 tokë dhe është 250 m larg nga deti dhe plazhi dhe 900 m nga qendra e Umag. Shtëpia ka bodrum, katin e parë dhe katin e parë. Ka 4 njësi akomoduese me hyrje të veçantë dhe një kopsht të bukur, të madh dhe të rrethuar prej 783m2. Ai përbëhet nga 8 dhoma gjumi, 4 banjo, dhome ndenje, 4 kuzhina, 3 tarraca dhe 3 ballkone. Pajisur plotësisht, ka një lidhje oxhaku, mbledhësit diellorë.

Çdo ditë diçka e re - Më shumë se 2000 prona në ofertën tonë!

Më shumë në : www.sonce-nepremicnine.si

Informacioni në këtë faqe interneti është vetëm për qëllime informative dhe duhet të kontrollohet nga agjencia jonë.

Fastigheter Istrien, till salu hus, Umag-Punta, 250m från havet
Huset har totalt 336 m2 bostadsområde och 933 m2 mark och ligger 250 m från havet och stranden och 900 m från Umag centrum. Huset har källare, bottenvåning och första våningen. Det har 4 boende enheter med separata ingångar och en vacker, stor och inhägnad trädgård på 783m2. Den består av 8 sovrum, 4 badrum, vardagsrum, 4 kök, 3 terrasser och 3 balkonger. Fullt utrustade, har en skorstensanslutning, solfångare.

Varje dag något nytt - Mer än 2000 fastigheter i vårt erbjudande!

Mer på : www.sonce-nepremicnine.si

Informationen på denna webbplats är endast avsedd för informationsändamål och behöver kontrolleras av vår byrå.

Podobne nepremičnine v okolici

Hiša drugo Istarska županija, Rovinj, Rovinj

prodaja
velikost: 334,00
Cena: 950.000,00

Hiša - Istarska županija, Buje, Buje

prodaja
velikost: 350,00
Cena: 855.000,00

Naša spletna stran uporablja piškotke, ki se naložijo na vaš računalnik. Ali se za boljše delovanje strani strinjate z njihovo uporabo?

Več o uporabi piškotkov

Uporaba piškotkov na naši spletni strani

Pravna podlaga

Podlaga za obvestilo je spremenjeni Zakon o elektronskih komunikacijah (Uradni list št. 109/2012; v nadaljevanju ZEKom-1), ki je začel veljati v začetku leta 2013. Prinesel je nova pravila glede uporabe piškotkov in podobnih tehnologij za shranjevanje informacij ali dostop do informacij, shranjenih na računalniku ali mobilni napravi uporabnika.

Kaj so piškotki?

Piškotki so majhne datoteke, pomembne za delovanje spletnih strani, največkrat z namenom, da je uporabnikova izkušnja boljša.

Piškotek običajno vsebuje zaporedje črk in številk, ki se naloži na uporabnikov računalnik, ko ta obišče določeno spletno stran. Ob vsakem ponovnem obisku bo spletna stran pridobila podatek o naloženem piškotku in uporabnika prepoznala.

Poleg funkcije izboljšanja uporabniške izkušnje je njihov namen različen. Piškotki se lahko uporabljajo tudi za analizo vedenja ali prepoznavanje uporabnikov. Zato ločimo različne vrste piškotkov.

Vrste piškotkov, ki jih uporabljamo na tej spletni strani

Piškotki, ki jih uporabljamo na tej strani sledijo smernicam:

1. Nujno potrebni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo uporabo nujno potrebnih komponent za pravilno delovanje spletne strani. Brez teh piškotov servisi, ki jih želite uporabljati na tej spletni strani, ne bi delovali pravilno (npr. prijava, nakupni proces, ...).

2. Izkustveni piškotki

Tovrstni piškotki zbirajo podatke, kako se uporabniki vedejo na spletni strani z namenom izboljšanja izkustvene komponente spletne strani (npr. katere dele spletne strani obiskujejo najpogosteje). Ti piškotki ne zbirajo informacij, preko katerih bi lahko identificirali uporabnika.

3. Funkcionalni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo spletni strani, da si zapomni nekatere vaše nastavitve in izbire (npr. uporabniško ime, jezik, regijo) in zagotavlja napredne, personalizirane funkcije. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletni strani.

4. Oglasni ali ciljani piškotki

Tovrstne piškotke najpogosteje uporabljajo oglaševalska in družabna omrežja (tretje strani) z namenom, da vam prikažejo bolj ciljane oglase, omejujejo ponavljanje oglasov ali merijo učinkovitost oglaševalskih akcij. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletu.

Nadzor piškotkov

Za uporabo piškotkov se odločate sami. Piškotke lahko vedno odstranite in s tem odstranite vašo prepoznavnost na spletu. Prav tako večino brskalnikov lahko nastavite tako, da piškotkov ne shranjujejo.

Za informacije o možnostih posameznih brskalnikov predlagamo, da si ogledate nastavitve.

Upravljalec piškotkov

Kabi d.o.o.