Hiša vrstna Tiranë, Tiranë, Cena: 800,00

ogledan: 5.113
Shranjeni oglasi Shrani
Poiščite pot Vpišite vaš naslov in kliknite na gumb 'poišči pot'

Zanimive lokacije

Pokaži zanimive lokacije v oddaljenosti:

Osnovni podatki

Cena:
800,00 
transakcija:
oddaja
šifra:
20140212E1GM9
vrsta objekta:
hiša
tip:
vrstna
država:
Albanija
lokacija:
Tiranë, Tiranë
leto izgradnje:
2009
velikost:
220,00 m²
oprema:
klima, zemeljski plin, telefon, kabelska televizija, kabelski internet
ostalo:
atrij, loggia, parkirno mesto, dve parkirni mesti

Kontaktni podatki

Tirana Real Estate
Rr. “Sami Frasheri”, Ngjitur me seline LSI
Tiranë
GSM:
+355 67 20 53361
Telefon:
+355 4 480 96 06

Pošlji povpraševanje

E-mail je uspešno poslan!

Pošlji
Hiša vrstna, Tiranë, Tiranë

1 od 5

Prejšnja slika Naslednja slika
Galerija

Opis

Tirane, japim me Qera Vile 2 kat ne Rr. Budi mbrapa Ambasades Amerikane. Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi 220 m2 dhe siperfaqe trualli 190 m2 eshte e organizuar ne:
Kati i 1-re ka 1 dhome ndenje + 1 dhome gatimi +1 WC.
Kati i 2-te ka 4 dhoma gjumi + 1WC. Vila eshte pjeserisht e mobiluar, ka ambient te gjelberuar te mbjelle me peme, mundesi parkimi per 3 poste. Ajo eshte e organizuar me shkalle te brendshme dhe te jashtme dhe orientohet ne lindje.
Cmimi 800 Euro/muaj, i negociueshem.
_____________________________________________
Tirana, for rent 2 Storey Villa at Budi Street, near USA Embassy. The Villa has 220 sqm of building and 190 sqm of yard.
The Villa is organized: First floor has 1 living room, 1 kitchen and a bathroom.
Second floor, has 4 bedrooms, and a bathroom.
The Villa is partly furnished, has green yard, orientation East, parking available for 3 posts. It has internal and external stairs.
Price 800 Euro/month, negotiable.

Tirana Real Estate
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/19503386321

Podobne nepremičnine v okolici

Hiša vrstna Tiranë, Tiranë

oddaja
velikost: 220,00
Cena: 1.700,00

Hiša samostojna Tiranë, Tiranë

oddaja
velikost: 230,00
Cena: 800,00

Hiša samostojna Tiranë, Tiranë

oddaja
velikost: 220,00
Cena: 700,00

Hiša vrstna Tiranë, Tiranë

oddaja
velikost: 220,00
Cena: 2.200,00