Hiša samostojna Primorsko-goranska žup., Crikvenica, Dramalj, Cena: 550.000,00

Osnovni podatki

Cena:
550.000,00 
transakcija:
prodaja
šifra:
H190418iro-447
vrsta objekta:
hiša
tip:
samostojna
država:
Hrvaška
lokacija:
Primorsko-goranska žup., Crikvenica, Dramalj
leto izgradnje:
2015
velikost:
230,00 m²
Parcelë:
600,00 m²
oprema:
klima, talno ogrevanje
ostalo:
balkon, terasa, shramba v kleti, več parkirnih mest, bazen, zemljiška knjiga

Kontaktni podatki

SONCE SKUPINA d.o.o.
PE Dolenjska cesta 43
1000 Ljubljana
GSM:
+386 41 655 922

Pošlji povpraševanje

E-mail je uspešno poslan!

Pošlji

Energetska izkaznica stavbe

Potrebna toplota za ogrevanje
Razred A
A+
A
B
C
D
E
F
G
0 15 50 100 150 200 250 300+
Hiša samostojna, Primorsko-goranska žup., Crikvenica, Dramalj

1 od 27

Prejšnja slika Naslednja slika
Galerija

Opis

Vila ima panoramski pogled na morje in otok Krk. Urejena je v mediteranskem slogu in je visoke kakovosti. V kleti se nahaja neurejena soba (možnost kletne sobe za družnje, fitnes in podobno). V prvem nadstropju je prostorna dnevna soba s teraso, ki ponuja čudovit pogled na morje, kuhinja in jedilnica, spalnica, kopalnica in WC. V prvem nadstropju so tri spalnice in dve kopalnici ter WC. Vila ima bazen in lepo urejen vrt. Ogrevanje je talno in s klimo. Ima tri lastna parkirna mesta. 

Vsak dan nekaj novega - Več kot 2000 nepremičnin v naši ponudbi!
Več na: www.sonce-nepremicnine.si

Vila ima panoramski pogled na more i otok Krk. Ona je uređena u mediteranskom stilu i visoke kvalitete. U podrumu se nalazi neuređena soba (mogućnost podrumske prostorije, fitness soba i slično). Na prvom katu nalazi se prostrani dnevni boravak s terasom s koje se pruža prekrasan pogled na more, kuhinju i blagovaonicu, spavaću sobu, kupaonicu i WC. Na prvom katu nalaze se tri spavaće sobe i dvije kupaonice te WC. Vila ima bazen i lijepo uređen vrt. Grijanje je kat i klimatizirano. Ima tri privatna parkirna mjesta.

Svaki dan nešto novo - Više od 2000 nekretnina u našoj ponudi!
Više na: www.sonce-nepremicnine.si

Die Villa bietet einen Panoramablick auf das Meer und die Insel Krk. Es ist im mediterranen Stil eingerichtet und von hoher Qualität. Im Untergeschoss befindet sich ein nicht regulierter Raum (Möglichkeit eines Kellerraums, eines Fitnessraums und dergleichen). Im ersten Stock gibt es ein geräumiges Wohnzimmer mit einer Terrasse, die einen schönen Blick auf das Meer, Küche und Esszimmer, Schlafzimmer, Bad und WC bietet. Im ersten Stock gibt es drei Schlafzimmer und zwei Badezimmer und eine Toilette. Die Villa verfügt über einen Pool und einen wunderschön angelegten Garten. Heizung ist Boden und Klimaanlage. Es verfügt über drei private Parkplätze.

Jeden Tag etwas Neues - mehr als 2000 Objekte in unserem Angebot!
Mehr unter: www.sonce-nepremicnine.si

La villa ha una vista panoramica sul mare e sull'isola di Krk. E 'decorato in stile mediterraneo ed è di alta qualità. Nel seminterrato c'è una stanza non regolamentata (possibilità di una cantina, sala fitness e simili). Al primo piano c'è un ampio soggiorno con una terrazza che offre una splendida vista sul mare, cucina e sala da pranzo, camera da letto, bagno e toilette. Al primo piano ci sono tre camere da letto e due bagni e servizi igienici. La villa ha una piscina e un bellissimo giardino. Il riscaldamento è a pavimento e climatizzato. Ha tre parcheggi privati.

Ogni giorno qualcosa di nuovo - Più di 2000 proprietà nella nostra offerta!
Maggiori informazioni su: www.sonce-nepremicnine.si

The villa has a panoramic view of the sea and the island of Krk. It is decorated in Mediterranean style and is of high quality. In the basement there is an unregulated room (possibility of a cellar room, fitness room and the like). On the first floor there is a spacious living room with a terrace that offers a beautiful view of the sea, kitchen and dining room, bedroom, bathroom and toilet. On the first floor there are three bedrooms and two bathrooms and a toilet. The villa has a swimming pool and a beautifully landscaped garden. Heating is floor and air conditioned. It has three private parking spaces.

Every day something new - More than 2000 properties in our offer!
More at: www.sonce-nepremicnine.si

Вила има панорамски поглед на море и оток Крк. Уређен је у медитеранском стилу и високог је квалитета. У подруму се налази нерегулисана соба (могућност подрумске просторије, фитнесс сала и сл.). На првом кату се налази пространи дневни боравак с терасом с које се пружа прекрасан поглед на море, кухињу и благоваоницу, спаваћу собу, купаоницу и ВЦ. На првом спрату се налазе три спаваће собе и два купатила и тоалет. Вила има базен и прекрасно уређен врт. Гријање је етажно и климатизирано. Има три приватна паркинг мјеста.

Сваки дан нешто ново - Више од 2000 објеката у нашој понуди!
Више на: ввв.сонце-непремицнине.си

Вилла имеет панорамный вид на море и остров Крк. Он оформлен в средиземноморском стиле и отличается высоким качеством. В подвале есть нерегулируемая комната (возможность подвала, фитнес-зала и тому подобное). На первом этаже находится просторная гостиная с выходом на террасу, с которой открывается прекрасный вид на море, кухня и столовая, спальня, ванная комната и туалет. На первом этаже расположены три спальни, две ванные комнаты и туалет. На вилле есть бассейн и красивый ландшафтный сад. Отопление на полу и кондиционером. Он имеет три частных парковочных места.

Каждый день что-то новое - более 2000 предложений в нашем предложении!
Больше на: www.sonce-nepremicnine.si

La villa a une vue panoramique sur la mer et l'île de Krk. Il est décoré dans un style méditerranéen et est de grande qualité. Au sous-sol se trouve une pièce non réglementée (possibilité d’une cave, d’une salle de fitness, etc.). Au premier étage il y a un salon spacieux avec une terrasse qui offre une vue magnifique sur la mer, cuisine et salle à manger, chambre à coucher, salle de bain et toilettes. Au premier étage, il y a trois chambres à coucher, deux salles de bain et des toilettes. La villa a une piscine et un magnifique jardin paysager. Le chauffage est au sol et climatisé. Il dispose de trois places de parking privées.

Chaque jour quelque chose de nouveau - Plus de 2000 propriétés dans notre offre!
Plus sur: www.sonce-nepremicnine.si

La villa tiene una vista panorámica del mar y la isla de Krk. Está decorado en estilo mediterráneo y es de alta calidad. En el sótano hay una sala no regulada (posibilidad de una sala de bodega, sala de fitness y similares). En la primera planta hay un amplio salón con una terraza que ofrece una hermosa vista del mar, cocina y comedor, dormitorio, baño y aseo. En la primera planta hay tres dormitorios y dos baños y un aseo. La villa tiene una piscina y un bonito jardín. La calefacción es de suelo y aire acondicionado. Cuenta con tres plazas de aparcamiento privado.

Cada día algo nuevo - ¡Más de 2000 propiedades en nuestra oferta!
Más en: www.sonce-nepremicnine.si

Vilë ka një pamje panoramike të detit dhe ishullit të Krk. Ajo është e dekoruar në stilin e Mesdheut dhe është me cilësi të lartë. Në bodrum ka një dhomë të parregulluar (mundësia e një dhomë bodrumi, dhoma e palestër dhe të ngjashme). Në katin e parë ka një dhomë gjërë të jetesës me një tarracë që ofron një pamje të bukur të detit, kuzhinë dhe dhomë ngrënie, dhoma gjumi, banjo dhe WC. Në katin e parë janë tre dhoma gjumi dhe dy banjo dhe një tualet. Vilë ka një pishinë dhe një kopsht të bukur landscaped. Ngrohja është dysheme dhe ajër të kondicionuar. Ka tre hapësira parkimi privat.

Çdo ditë diçka e re - Më shumë se 2000 prona në ofertën tonë!
Më shumë në: www.sonce-nepremicnine.si

Villan har panoramautsikt över havet och ön Krk. Den är inredd i medelhavsstil och är av hög kvalitet. I källaren finns ett oreglerat rum (möjlighet till ett källarrum, gym och liknande). På första våningen finns ett rymligt vardagsrum med en terrass som erbjuder en vacker utsikt över havet, kök och matsal, sovrum, badrum och toalett. På första våningen finns tre sovrum och två badrum och en toalett. Villan har en pool och en vackert anlagd trädgård. Värme är golv och luftkonditionering. Den har tre privata parkeringsplatser.

Varje dag något nytt - Mer än 2000 fastigheter i vårt erbjudande!
Mer på: www.sonce-nepremicnine.si

Naša spletna stran uporablja piškotke, ki se naložijo na vaš računalnik. Ali se za boljše delovanje strani strinjate z njihovo uporabo?

Več o uporabi piškotkov

Uporaba piškotkov na naši spletni strani

Pravna podlaga

Podlaga za obvestilo je spremenjeni Zakon o elektronskih komunikacijah (Uradni list št. 109/2012; v nadaljevanju ZEKom-1), ki je začel veljati v začetku leta 2013. Prinesel je nova pravila glede uporabe piškotkov in podobnih tehnologij za shranjevanje informacij ali dostop do informacij, shranjenih na računalniku ali mobilni napravi uporabnika.

Kaj so piškotki?

Piškotki so majhne datoteke, pomembne za delovanje spletnih strani, največkrat z namenom, da je uporabnikova izkušnja boljša.

Piškotek običajno vsebuje zaporedje črk in številk, ki se naloži na uporabnikov računalnik, ko ta obišče določeno spletno stran. Ob vsakem ponovnem obisku bo spletna stran pridobila podatek o naloženem piškotku in uporabnika prepoznala.

Poleg funkcije izboljšanja uporabniške izkušnje je njihov namen različen. Piškotki se lahko uporabljajo tudi za analizo vedenja ali prepoznavanje uporabnikov. Zato ločimo različne vrste piškotkov.

Vrste piškotkov, ki jih uporabljamo na tej spletni strani

Piškotki, ki jih uporabljamo na tej strani sledijo smernicam:

1. Nujno potrebni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo uporabo nujno potrebnih komponent za pravilno delovanje spletne strani. Brez teh piškotov servisi, ki jih želite uporabljati na tej spletni strani, ne bi delovali pravilno (npr. prijava, nakupni proces, ...).

2. Izkustveni piškotki

Tovrstni piškotki zbirajo podatke, kako se uporabniki vedejo na spletni strani z namenom izboljšanja izkustvene komponente spletne strani (npr. katere dele spletne strani obiskujejo najpogosteje). Ti piškotki ne zbirajo informacij, preko katerih bi lahko identificirali uporabnika.

3. Funkcionalni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo spletni strani, da si zapomni nekatere vaše nastavitve in izbire (npr. uporabniško ime, jezik, regijo) in zagotavlja napredne, personalizirane funkcije. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletni strani.

4. Oglasni ali ciljani piškotki

Tovrstne piškotke najpogosteje uporabljajo oglaševalska in družabna omrežja (tretje strani) z namenom, da vam prikažejo bolj ciljane oglase, omejujejo ponavljanje oglasov ali merijo učinkovitost oglaševalskih akcij. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletu.

Nadzor piškotkov

Za uporabo piškotkov se odločate sami. Piškotke lahko vedno odstranite in s tem odstranite vašo prepoznavnost na spletu. Prav tako večino brskalnikov lahko nastavite tako, da piškotkov ne shranjujejo.

Za informacije o možnostih posameznih brskalnikov predlagamo, da si ogledate nastavitve.

Upravljalec piškotkov

Kabi d.o.o.