Hiša vrstna Istarska županija, Medulin, Cena: 290.000,00

ogledan: 1.450
Shranjeni oglasi Shrani

Osnovni podatki

Cena:
290.000,00 
transakcija:
prodaja
šifra:
H190910-03777
vrsta objekta:
hiša
tip:
vrstna
država:
Hrvaška
lokacija:
Istarska županija, Medulin
leto izgradnje:
2015
velikost:
110,00 m²
parcela:
272,00 m²
oprema:
klima
ostalo:
balkon, terasa, dve parkirni mesti, zemljiška knjiga

Kontaktni podatki

SONCE SKUPINA d.o.o.
PE Dolenjska cesta 43
1000 Ljubljana
GSM:
+386 41 655 922

Pošlji povpraševanje

E-mail je uspešno poslan!

Pošlji
Hiša vrstna, Istarska županija, Medulin, Medulin

1 od 18

Prejšnja slika Naslednja slika
Galerija

Opis

Medulin, na prodaj je  popolnoma urejena in opremljena hiša, na mirni in zelo dostopni lokaciji v Medulinu, 600 m oddaljena od morja in plaže, ravno toliko od centra Medulina, primerna za bivanje ali sezonsko oddajanje v najem. 
Hiša se razprostira na dveh etažah, povezanih z notranjim stopniščem. V prvem nadstropju so dnevna soba, jedilnica in kuhinja, velika terasa in WC.
Zgoraj so 3 spalnice in velika kopalnica ter balkon. Hiša ima parkirišče za dva avtomobila in zelo lepo urejeno okolico.

Vsak dan nekaj novega - Več kot 2000 nepremičnin v naši ponudbi !

Več nawww.sonce-nepremicnine.si

Informacije na tej spletni strani so zgolj informativne narave in jih je potrebno preveriti v naši agenciji.

Medulin, na prodaju je kompletno namještena i opremljena kuća, na mirnom i vrlo pristupačnom mjestu u Medulinu, udaljena 600 m od mora i plaže, jednako udaljena od centra Medulina, pogodna za život ili sezonski najam.
Kuća se prostire na dvije etaže povezane unutarnjim stubištem. Na prvom katu su dnevni boravak, blagovaonica i kuhinja, velika terasa i wc.
Iznad su 3 spavaće sobe i velika kupaonica i balkon. Kuća ima parking za dva automobila i vrlo lijepo uređeno okruženje.

Svakodnevno nešto novo - više od 2000 nekretnina u našoj ponudi!

Više na : www.sonce-nepremicnine.si

Podaci na ovom mjestu su samo u informativne svrhe i trebaju ih provjeriti naša agencija.

Medulin, zu verkaufen, ist ein voll möbliertes und ausgestattetes Haus in ruhiger und sehr verkehrsgünstiger Lage in Medulin, 600 m vom Meer und Strand entfernt, ebenso weit vom Zentrum von Medulin, geeignet zum Wohnen oder zur saisonalen Vermietung.
Das Haus erstreckt sich über zwei Etagen, die durch eine Innentreppe verbunden sind. Der erste Stock verfügt über ein Wohnzimmer, ein Esszimmer und eine Küche, eine große Terrasse und eine Toilette.
Oben sind 3 Schlafzimmer und ein großes Bad und Balkon. Das Haus verfügt über Parkplätze für zwei Autos und eine sehr schöne Landschaft.

Täglich etwas Neues - Über 2000 Objekte in unserem Angebot!

Mehr unter : www.sonce-nepremicnine.si

Die Informationen auf dieser Website dienen nur zu Informationszwecken und sollten von unserer Agentur überprüft werden.

Medulin, in vendita è una casa completamente arredata e attrezzata, in una posizione tranquilla e molto accessibile a Medulin, a 600 m dal mare e dalla spiaggia, altrettanto lontana dal centro di Medulin, adatta per abitazione o affitto stagionale.
La casa si sviluppa su due piani collegati da una scala interna. Il primo piano ha un soggiorno, sala da pranzo e cucina, ampio terrazzo e servizi igienici.
Sopra sono 3 camere da letto e un ampio bagno e balcone. La casa dispone di un parcheggio per due auto e un ambiente paesaggistico molto bello.

Ogni giorno qualcosa di nuovo: oltre 2000 proprietà nella nostra offerta!

Maggiori informazioni su : www.sonce-nepremicnine.si

Le informazioni su questo sito sono solo a scopo informativo e devono essere controllate dalla nostra agenzia.

Medulin, for sale is a fully furnished and equipped house, in a quiet and very accessible location in Medulin, 600 m away from the sea and beach, just as far from the center of Medulin, suitable for living or seasonal rent.
The house is spread over two floors connected by an internal staircase. The first floor has a living room, dining room and kitchen, large terrace and toilet.
Above are 3 bedrooms and a large bathroom and balcony. The house has parking for two cars and very nice landscaped surroundings.

Something new every day - More than 2000 properties in our offer!

More at : www.sonce-nepremicnine.si

The information on this site is for informational purposes only and should be checked by our agency.

Медулин, продаје се потпуно намјештена и намјештена кућа, на мирној и врло доступној локацији у Медулину, удаљена 600 м од мора и плаже, исто толико удаљена од центра Медулина, погодна за изнајмљивање стамбених или сезонских сезона.
Кућа се простире на два спрата повезана унутрашњим степеништем. На првом спрату се налази дневни боравак, трпезарија и кухиња, велика тераса и тоалет.
Изнад су 3 спаваће собе и велико купатило и балкон. Кућа има паркинг за два аутомобила и врло лијепо уређено окружење.

Свакодневно нешто ново - више од 2000 некретнина у нашој понуди!

Више на : ввв.сонце-непремицнине.си

Информације на овом сајту су само у информативне сврхе и требало би да их провере наша агенција.

Медулин, полностью меблированный и меблированный дом на продажу, в тихом и очень доступном месте в Медулине, в 600 м от моря и пляжа, так же далеко от центра Медулина, подходит для жилой или сезонной аренды.
Дом расположен на двух этажах, соединенных внутренней лестницей. На первом этаже есть гостиная, столовая и кухня, большая терраса и туалет.
Выше 3 спальни и большая ванная комната и балкон. В доме есть парковка на две машины и очень красивый ландшафт.

Каждый день что-то новое - более 2000 предложений в нашем предложении!

Больше на : www.sonce-nepremicnine.si

Информация на этом сайте носит исключительно информационный характер и должна быть проверена нашим агентством.

Medulin, à vendre est une maison entièrement meublée et équipée, située dans un endroit calme et très accessible de Medulin, à 600 m de la mer et de la plage, tout aussi loin du centre de Medulin, où il fait bon vivre ou louer à la saison.
La maison est répartie sur deux étages reliés par un escalier intérieur. Le premier étage comprend un salon, une salle à manger et une cuisine, une grande terrasse et des toilettes.
Au-dessus se trouvent 3 chambres à coucher, une grande salle de bain et un balcon. La maison a un parking pour deux voitures et un très bel environnement paysager.

Du nouveau tous les jours - Plus de 2000 biens dans notre offre!

Plus sur : www.sonce-nepremicnine.si

Les informations de ce site sont fournies à titre informatif uniquement et doivent être vérifiées par notre agence.

Medulin, en venta, es una casa totalmente amueblada y equipada, en una ubicación tranquila y muy accesible en Medulin, a 600 m del mar y la playa, tan lejos del centro de Medulin, adecuada para vivir o alquilar por temporada.
La casa se distribuye en dos plantas conectadas por una escalera interior. El primer piso tiene una sala de estar, comedor y cocina, amplia terraza y baño.
Arriba hay 3 dormitorios y un amplio baño y balcón. La casa tiene estacionamiento para dos autos y un entorno paisajístico muy agradable.

Algo nuevo cada día. ¡Más de 2000 propiedades en nuestra oferta!

Más en : www.sonce-nepremicnine.si

La información en este sitio es solo para fines informativos y debe ser verificada por nuestra agencia.

Medulin, shtëpi e mobiluar plotësisht dhe e mobiluar për shitje, në një vend të qetë dhe shumë të arritshëm në Medulin, 600 m larg detit dhe plazhit, po aq larg nga qendra e Medulin, i përshtatshëm për banesë ose qira sezonale.
Shtëpia është e shtrirë në dy kate të lidhura nga një shkallë e brendshme. Kati i parë ka një dhomë të gjallë, dhomë ngrënie dhe kuzhinë, tarracë të madhe dhe tualet.
Mbi janë 3 dhoma gjumi dhe një banjë e madhe dhe ballkon. Shtëpia ka parkim për dy makina dhe një ambient shumë të bukur peizazhi.

Diçka e re çdo ditë - Më shumë se 2000 prona në ofertën tonë!

Më shumë në : www.sonce-nepremicnine.si

Informacioni në këtë sit është vetëm për qëllime informative dhe duhet të kontrollohet nga agjensia jonë.

Medulin, fullt möblerat och möblerat hus till salu, i ett lugnt och mycket tillgängligt läge i Medulin, 600 m från havet och stranden, precis så långt från centrum av Medulin, lämplig för bostads- eller säsongsuthyrning.
Huset är fördelat på två våningar som är anslutna med en intern trappa. Den första våningen har ett vardagsrum, matsal och kök, stor terrass och toalett.
Ovanför finns 3 sovrum och ett stort badrum och balkong. Huset har parkering för två bilar och mycket trevliga anlagda omgivningar.

Något nytt varje dag - Mer än 2000 fastigheter i vårt erbjudande!

Mer på : www.sonce-nepremicnine.si

Informationen på denna webbplats är endast för informationssyften och bör kontrolleras av vår byrå.

Naša spletna stran uporablja piškotke, ki se naložijo na vaš računalnik. Ali se za boljše delovanje strani strinjate z njihovo uporabo?

Več o uporabi piškotkov

Uporaba piškotkov na naši spletni strani

Pravna podlaga

Podlaga za obvestilo je spremenjeni Zakon o elektronskih komunikacijah (Uradni list št. 109/2012; v nadaljevanju ZEKom-1), ki je začel veljati v začetku leta 2013. Prinesel je nova pravila glede uporabe piškotkov in podobnih tehnologij za shranjevanje informacij ali dostop do informacij, shranjenih na računalniku ali mobilni napravi uporabnika.

Kaj so piškotki?

Piškotki so majhne datoteke, pomembne za delovanje spletnih strani, največkrat z namenom, da je uporabnikova izkušnja boljša.

Piškotek običajno vsebuje zaporedje črk in številk, ki se naloži na uporabnikov računalnik, ko ta obišče določeno spletno stran. Ob vsakem ponovnem obisku bo spletna stran pridobila podatek o naloženem piškotku in uporabnika prepoznala.

Poleg funkcije izboljšanja uporabniške izkušnje je njihov namen različen. Piškotki se lahko uporabljajo tudi za analizo vedenja ali prepoznavanje uporabnikov. Zato ločimo različne vrste piškotkov.

Vrste piškotkov, ki jih uporabljamo na tej spletni strani

Piškotki, ki jih uporabljamo na tej strani sledijo smernicam:

1. Nujno potrebni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo uporabo nujno potrebnih komponent za pravilno delovanje spletne strani. Brez teh piškotov servisi, ki jih želite uporabljati na tej spletni strani, ne bi delovali pravilno (npr. prijava, nakupni proces, ...).

2. Izkustveni piškotki

Tovrstni piškotki zbirajo podatke, kako se uporabniki vedejo na spletni strani z namenom izboljšanja izkustvene komponente spletne strani (npr. katere dele spletne strani obiskujejo najpogosteje). Ti piškotki ne zbirajo informacij, preko katerih bi lahko identificirali uporabnika.

3. Funkcionalni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo spletni strani, da si zapomni nekatere vaše nastavitve in izbire (npr. uporabniško ime, jezik, regijo) in zagotavlja napredne, personalizirane funkcije. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletni strani.

4. Oglasni ali ciljani piškotki

Tovrstne piškotke najpogosteje uporabljajo oglaševalska in družabna omrežja (tretje strani) z namenom, da vam prikažejo bolj ciljane oglase, omejujejo ponavljanje oglasov ali merijo učinkovitost oglaševalskih akcij. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletu.

Nadzor piškotkov

Za uporabo piškotkov se odločate sami. Piškotke lahko vedno odstranite in s tem odstranite vašo prepoznavnost na spletu. Prav tako večino brskalnikov lahko nastavite tako, da piškotkov ne shranjujejo.

Za informacije o možnostih posameznih brskalnikov predlagamo, da si ogledate nastavitve.

Upravljalec piškotkov

Kabi d.o.o.