Stanovanje apartma Istarska županija, Novigrad, Cena: 123.000,00 119 500,00

Osnovni podatki

Cena:
123.000,00 119 500,00 
transakcija:
prodaja
šifra:
A190814-03766
vrsta objekta:
stanovanje
tip:
apartma
država:
Hrvaška
lokacija:
Istarska županija, Novigrad
leto izgradnje:
2010
nadstropje:
1.
velikost:
55,00 m²
oprema:
klima
ostalo:
terasa, shramba v kleti, parkirno mesto, zemljiška knjiga

Kontaktni podatki

SONCE SKUPINA d.o.o.
PE Dolenjska cesta 43
1000 Ljubljana
GSM:
+386 41 655 922

Pošlji povpraševanje

E-mail je uspešno poslan!

Pošlji
Stanovanje apartma, Istarska županija, Novigrad, Novigrad

1 od 11

Prejšnja slika Naslednja slika
Galerija

Opis

Stanovanje v Novigradu ima skupno 54,56 m2 stanovanjske površine in se nahaja v prvem nadstropju apartmajske stavbe zgrajene leta 2010 Oddaljenost od morja in plaže je 800m, ravno tako od centra Novigrada. Stanovanje je razdeljeno na kuhinjo z jedilnico in dnevno sobo, kopalnico, ima 2 spalnici in teraso. Ogrevanje in hlajenje je s klimatsko napravo v dnevnem prostoru je kamin. Pripada mu tudi shraba v kleti in parkirno mesto. Stanovanje ima pogled na morje.
 

Vsak dan nekaj novega - Več kot 2000 nepremičnin v naši ponudbi !

Več nawww.sonce-nepremicnine.si

Informacije na tej spletni strani so zgolj informativne narave in jih je potrebno preveriti v naši agenciji.

Stan u Novigradu ima ukupno 54,56 m2 stambenog prostora i nalazi se na prvom katu apartmanske zgrade izgrađene 2010. godine. Udaljenost od mora i plaže je 800m, samo od centra Novigrada. Stan je podijeljen na kuhinju s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonicu, ima 2 spavaće sobe i terasu. Grijanje i hlađenje klima uređajem u dnevnoj sobi je kamin. Također ima podrum u podrumu i parkirno mjesto. Apartman ima pogled na more.

Svakodnevno nešto novo - više od 2000 nekretnina u našoj ponudi!

Više na : www.sonce-nepremicnine.si

Podaci na ovom mjestu su samo u informativne svrhe i trebaju ih provjeriti naša agencija.

Die Wohnung in Novigrad verfügt über insgesamt 54,56 m2 Wohnfläche und befindet sich im ersten Stock eines 2010 erbauten Mehrfamilienhauses. Die Entfernung zum Meer und zum Strand beträgt 800 m, direkt vom Zentrum von Novigrad. Die Wohnung ist aufgeteilt in eine Küche mit Essbereich und Wohnzimmer, ein Badezimmer, 2 Schlafzimmer und eine Terrasse. Heizen und Kühlen mit Klimaanlage im Wohnzimmer ist ein Kamin. Es hat auch einen Keller im Untergeschoss und einen Parkplatz. Die Wohnung hat Meerblick.

Täglich etwas Neues - Über 2000 Objekte in unserem Angebot!

Mehr unter : www.sonce-nepremicnine.si

Die Informationen auf dieser Website dienen nur zu Informationszwecken und sollten von unserer Agentur überprüft werden.

L'appartamento a Cittanova ha un totale di 54,56 m2 di superficie abitabile e si trova al primo piano di un condominio costruito nel 2010. La distanza dal mare e dalla spiaggia è di 800 m, appena dal centro di Cittanova. L'appartamento è diviso in una cucina con zona pranzo e soggiorno, bagno, dispone di 2 camere da letto e una terrazza. Riscaldamento e raffreddamento con aria condizionata nel soggiorno è un camino. Ha anche una cantina nel seminterrato e un parcheggio. L'appartamento ha una vista sul mare.

Ogni giorno qualcosa di nuovo: oltre 2000 proprietà nella nostra offerta!

Maggiori informazioni su : www.sonce-nepremicnine.si

Le informazioni su questo sito sono solo a scopo informativo e devono essere controllate dalla nostra agenzia.

The apartment in Novigrad has a total of 54.56 m2 of living space and is located on the first floor of an apartment building built in 2010. The distance to the sea and the beach is 800m, just from the center of Novigrad. The apartment is divided into a kitchen with dining area and living room, bathroom, has 2 bedrooms and a terrace. Heating and cooling with air conditioning in the living room is a fireplace. It also has a cellar in the basement and a parking space. The apartment has a sea view.

Something new every day - More than 2000 properties in our offer!

More at : www.sonce-nepremicnine.si

The information on this site is for informational purposes only and should be checked by our agency.

Стан у Новиграду има укупно 54,56 м2 стамбеног простора и налази се на првом спрату стамбене зграде изграђене 2010. године. Удаљеност од мора и плаже је 800м, само од центра Новиграда. Стан је подијељен на кухињу са трпезаријом и дневним боравком, купатило, 2 спаваће собе и терасу. Гријање и хлађење клима уређајем у дневној соби је камин. Такође поседује подрум у подруму и паркинг место. Апартман има поглед на море.

Свакодневно нешто ново - више од 2000 некретнина у нашој понуди!

Више на : ввв.сонце-непремицнине.си

Информације на овом сајту су само у информативне сврхе и требало би да их провере наша агенција.

Квартира в Новиграде имеет 54,56 м2 жилой площади и расположена на первом этаже многоквартирного дома, построенного в 2010 году. Расстояние до моря и пляжа составляет 800 метров, от центра Новиграда. Квартира разделена на кухню со столовой и гостиной, ванную комнату, 2 спальни и террасу. Отопление и охлаждение с кондиционером, в гостиной есть камин. Он также имеет подвал в подвале и парковочное место. В квартире есть вид на море.

Каждый день что-то новое - более 2000 предложений в нашем предложении!

Больше на : www.sonce-nepremicnine.si

Информация на этом сайте носит исключительно информационный характер и должна быть проверена нашим агентством.

L'appartement à Novigrad a une superficie totale de 54,56 m2 et est situé au premier étage d'un immeuble construit en 2010. La distance à la mer et à la plage est de 800m, juste du centre de Novigrad. L'appartement est divisé en une cuisine avec salle à manger et salon, salle de bain, 2 chambres et une terrasse. Chauffage et climatisation avec air conditionné dans le salon est une cheminée. Il dispose également d'une cave au sous-sol et d'une place de parking. L'appartement a une vue sur la mer.

Du nouveau tous les jours - Plus de 2000 biens dans notre offre!

Plus sur : www.sonce-nepremicnine.si

Les informations de ce site sont fournies à titre informatif uniquement et doivent être vérifiées par notre agence.

El apartamento en Novigrad tiene un total de 54.56 m2 de espacio habitable y está ubicado en el primer piso de un edificio de apartamentos construido en 2010. La distancia del mar y la playa es de 800 metros, solo desde el centro de Novigrad. El apartamento se divide en una cocina con comedor y sala de estar, baño, tiene 2 dormitorios y una terraza. Calefacción y refrigeración con aire acondicionado en el salón es una chimenea. También tiene una bodega en el sótano y una plaza de aparcamiento. El apartamento tiene vistas al mar.

Algo nuevo cada día. ¡Más de 2000 propiedades en nuestra oferta!

Más en : www.sonce-nepremicnine.si

La información en este sitio es solo para fines informativos y debe ser verificada por nuestra agencia.

Apartamenti në Novigrad ka gjithsej 54.56 m2 hapësirë jetese dhe ndodhet në katin e parë të një ndërtese apartamenti të ndërtuar në vitin 2010. Distanca nga deti dhe plazhi është 800m, vetëm nga qendra e Novigradit. Apartamenti është i ndarë në një kuzhinë me zonë ngrënie dhe dhomë të gjallë, banjo, 2 dhoma gjumi dhe tarracë. Ngrohja dhe ftohja me ajër të kondicionuar në dhomën e ndenjes është një fireplace. Ajo gjithashtu ka një bodrum në bodrum dhe një vend parkimi. Apartamenti ka pamje nga deti.

Diçka e re çdo ditë - Më shumë se 2000 prona në ofertën tonë!

Më shumë në : www.sonce-nepremicnine.si

Informacioni në këtë sit është vetëm për qëllime informative dhe duhet të kontrollohet nga agjensia jonë.

Lägenheten i Novigrad har totalt 54,56 m2 bostadsyta och ligger på första våningen i en hyreshus som byggdes 2010. Avståndet till havet och stranden är 800 meter, precis från Novigrad centrum. Lägenheten är uppdelad i ett kök med matplats och vardagsrum, badrum, har 2 sovrum och en terrass. Uppvärmning och kylning med luftkonditionering i vardagsrummet är en öppen spis. Den har också en källare i källaren och en parkeringsplats. Lägenheten har havsutsikt.

Något nytt varje dag - Mer än 2000 fastigheter i vårt erbjudande!

Mer på : www.sonce-nepremicnine.si

Informationen på denna webbplats är endast för informationssyften och bör kontrolleras av vår byrå.

Podobne nepremičnine v okolici

Stanovanje dvosobno Istarska županija, Medulin, Medulin

prodaja
velikost: 53,00
Cena: 90.000,00 80 000,00

Stanovanje trisobno Istarska županija, Medulin, Medulin

prodaja
velikost: 59,00
Cena: 94.000,00 85 000,00

Naša spletna stran uporablja piškotke, ki se naložijo na vaš računalnik. Ali se za boljše delovanje strani strinjate z njihovo uporabo?

Več o uporabi piškotkov

Uporaba piškotkov na naši spletni strani

Pravna podlaga

Podlaga za obvestilo je spremenjeni Zakon o elektronskih komunikacijah (Uradni list št. 109/2012; v nadaljevanju ZEKom-1), ki je začel veljati v začetku leta 2013. Prinesel je nova pravila glede uporabe piškotkov in podobnih tehnologij za shranjevanje informacij ali dostop do informacij, shranjenih na računalniku ali mobilni napravi uporabnika.

Kaj so piškotki?

Piškotki so majhne datoteke, pomembne za delovanje spletnih strani, največkrat z namenom, da je uporabnikova izkušnja boljša.

Piškotek običajno vsebuje zaporedje črk in številk, ki se naloži na uporabnikov računalnik, ko ta obišče določeno spletno stran. Ob vsakem ponovnem obisku bo spletna stran pridobila podatek o naloženem piškotku in uporabnika prepoznala.

Poleg funkcije izboljšanja uporabniške izkušnje je njihov namen različen. Piškotki se lahko uporabljajo tudi za analizo vedenja ali prepoznavanje uporabnikov. Zato ločimo različne vrste piškotkov.

Vrste piškotkov, ki jih uporabljamo na tej spletni strani

Piškotki, ki jih uporabljamo na tej strani sledijo smernicam:

1. Nujno potrebni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo uporabo nujno potrebnih komponent za pravilno delovanje spletne strani. Brez teh piškotov servisi, ki jih želite uporabljati na tej spletni strani, ne bi delovali pravilno (npr. prijava, nakupni proces, ...).

2. Izkustveni piškotki

Tovrstni piškotki zbirajo podatke, kako se uporabniki vedejo na spletni strani z namenom izboljšanja izkustvene komponente spletne strani (npr. katere dele spletne strani obiskujejo najpogosteje). Ti piškotki ne zbirajo informacij, preko katerih bi lahko identificirali uporabnika.

3. Funkcionalni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo spletni strani, da si zapomni nekatere vaše nastavitve in izbire (npr. uporabniško ime, jezik, regijo) in zagotavlja napredne, personalizirane funkcije. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletni strani.

4. Oglasni ali ciljani piškotki

Tovrstne piškotke najpogosteje uporabljajo oglaševalska in družabna omrežja (tretje strani) z namenom, da vam prikažejo bolj ciljane oglase, omejujejo ponavljanje oglasov ali merijo učinkovitost oglaševalskih akcij. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletu.

Nadzor piškotkov

Za uporabo piškotkov se odločate sami. Piškotke lahko vedno odstranite in s tem odstranite vašo prepoznavnost na spletu. Prav tako večino brskalnikov lahko nastavite tako, da piškotkov ne shranjujejo.

Za informacije o možnostih posameznih brskalnikov predlagamo, da si ogledate nastavitve.

Upravljalec piškotkov

Kabi d.o.o.