UMAG-Zambratija-400m od morja!

Hrvaška, Istarska županija, Umag

Opis

Stanovanje v okolici Umaga ima 32,88 m2 stanovanjske površine (41,67 m2 skupne površine-terasa obračunana s koeficientom), nahaja se v 2. nadstropju, oddaljeno je 400m od morja in od prekrasne urejene plaže ter 4000m od centra Umaga. Razdeljeno je na kuhinjo z dnevno sobo, kopalnico, spalnico in teraso. Ogrevanje in hlajenje je s klimatsko napravo. Stanovanje ima skupni bazen in pogled na morje.
Garaža ali parkirišče in klet niso vključeni v ceno.

Vsak dan nekaj novega - Več kot 2000 nepremičnin v naši ponudbi !

Več nawww.sonce-nepremicnine.si

Informacije na tej spletni strani so zgolj informativne narave in jih je potrebno preveriti v naši agenciji.

Stan u okolici Umaga ima 32,88 m2 stambenog prostora (41,67 m2 ukupne površine-terasa izračunata s koeficijentom), nalazi se na 2. katu, 400m od mora i prekrasne plaže i 4000m od centra Umaga. Podijeljen je na kuhinju s dnevnim boravkom, kupaonicom, spavaćom sobom i terasom. Grijanje i hlađenje je s klima uređajem. Apartman ima zajednički bazen i pogled na more.
Garaža ili parking i podrum nisu uključeni u cijenu.

Svakodnevno nešto novo - više od 2000 nekretnina u našoj ponudi!

Više na : www.sonce-nepremicnine.si

Podaci na ovim stranicama su samo u informativne svrhe i trebaju ih provjeriti naša agencija.

Die Wohnung in der Nähe von Umag verfügt über 32,88 m2 Wohnfläche (41,67 m2 mit einem Koeffizienten berechnete Gesamtflächenterrasse), befindet sich im 2. Stock, 400 m vom Meer und einem schönen Strand und 4000 m vom Zentrum von Umag entfernt. Es ist aufgeteilt in eine Küche mit einem Wohnzimmer, einem Badezimmer, einem Schlafzimmer und einer Terrasse. Heizen und Kühlen erfolgt mit Klimaanlage. Die Wohnung hat einen gemeinsamen Pool und Meerblick.
Garage oder Parkplatz und Keller sind nicht im Preis inbegriffen.

Täglich etwas Neues - Mehr als 2000 Objekte in unserem Angebot!

Mehr unter : www.sonce-nepremicnine.si

Die Informationen auf dieser Website dienen nur zu Informationszwecken und sollten von unserer Agentur überprüft werden.

L'appartamento nelle vicinanze di Umago ha 32,88 m2 di superficie abitabile (41,67 m2 di area terrazza totale calcolata con un coefficiente), situato al 2 ° piano, a 400 m dal mare e una bellissima spiaggia ea 4000 m dal centro di Umago. È diviso in una cucina con soggiorno, bagno, camera da letto e terrazza. Il riscaldamento e il raffreddamento sono con aria condizionata. L'appartamento ha una piscina in comune e vista sul mare.
Garage o parcheggio e cantina non sono inclusi nel prezzo.

Ogni giorno qualcosa di nuovo - Oltre 2000 proprietà nella nostra offerta!

Maggiori informazioni su : www.sonce-nepremicnine.si

Le informazioni su questo sito sono solo a scopo informativo e devono essere controllate dalla nostra agenzia.

The apartment in the vicinity of Umag has 32,88 m2 of living space (41,67 m2 of total area-terrace calculated with a coefficient), located on the 2nd floor, 400m from the sea and a beautiful beach and 4000m from the center of Umag. It is divided into a kitchen with a living room, a bathroom, a bedroom and a terrace. Heating and cooling is with air conditioning. The apartment has a shared pool and sea view.
Garage or parking and basement are not included in the price.

Everyday something new - More than 2000 properties in our offer!

More at : www.sonce-nepremicnine.si

The information on this site is for informational purposes only and should be checked by our agency.

Стан у близини Умага има 32,88 м2 стамбеног простора (41,67 м2 укупне површине-тераса израчуната с коефицијентом), налази се на 2. кату, 400м од мора и прекрасне плаже и 4000м од центра Умага. Подијељен је на кухињу са дневним боравком, купатило, спаваћу собу и терасу. Гријање и хлађење је клима уређајем. Апартман има заједнички базен и поглед на море.
Гаража или паркинг и подрум нису укључени у цијену.

Свакодневно нешто ново - више од 2000 некретнина у нашој понуди!

Више на : ввв.сонце-непремицнине.си

Информације на овом сајту су само у информативне сврхе и требало би да их провере наша агенција.

Квартира в окрестностях Умага имеет 32,88 м2 жилой площади (41,67 м2 общей площади террасы, рассчитанной с учетом коэффициента), расположена на 2 этаже, в 400 метрах от моря и прекрасного пляжа и в 4000 метрах от центра Умага. Он разделен на кухню с гостиной, ванной комнатой, спальней и террасой. Отопление и охлаждение с кондиционером. В квартире есть общий бассейн и вид на море.
Гараж или парковка и подвал не включены в цену.

Каждый день что-то новое - более 2000 предложений в нашем предложении!

Больше на : www.sonce-nepremicnine.si

Информация на этом сайте носит исключительно информационный характер и должна быть проверена нашим агентством.

L'appartement situé à proximité d'Umag dispose de 32,88 m2 habitables (41,67 m2 de terrasse-terrasse calculée avec un coefficient), situé au 2ème étage, à 400m de la mer et d'une belle plage et à 4000m du centre d'Umag. Il est divisé en une cuisine avec un salon, une salle de bain, une chambre et une terrasse. Le chauffage et le refroidissement sont avec la climatisation. L'appartement a une piscine partagée et vue sur la mer.
Le garage ou le parking et le sous-sol ne sont pas inclus dans le prix.

Chaque jour quelque chose de nouveau - Plus de 2000 propriétés dans notre offre!

Plus sur : www.sonce-nepremicnine.si

Les informations de ce site sont fournies à titre informatif uniquement et doivent être vérifiées par notre agence.

El apartamento en las cercanías de Umag tiene 32,88 m2 de espacio habitable (41,67 m2 de área total-terraza calculada con un coeficiente), ubicado en el segundo piso, a 400 m del mar y una hermosa playa y 4000 m del centro de Umag. Se divide en una cocina con sala de estar, baño, dormitorio y terraza. Calefacción y refrigeración es con aire acondicionado. El apartamento tiene una piscina compartida y vistas al mar.
Garaje o estacionamiento y sótano no están incluidos en el precio.

Todos los días algo nuevo: ¡más de 2000 propiedades en nuestra oferta!

Más en : www.sonce-nepremicnine.si

La información en este sitio es solo para fines informativos y debe ser verificada por nuestra agencia.

Apartamenti në afërsi të Umag ka 32,88 m2 hapësirë jetese (41,67 m2 sipërfaqe-tarracë e llogaritur me një koeficient), i vendosur në katin e 2-të, 400 m nga deti dhe një plazh i bukur dhe 4000m nga qendra e Umag. Ndahet në një kuzhinë me një dhomë të gjallë, banjo, dhoma gjumi dhe tarracë. Ngrohja dhe ftohja është me ajër të kondicionuar. Apartamenti ka një pishinë dhe pamje të detit.
Garazhi ose parkimi dhe bodrumi nuk janë përfshirë në çmim.

Diçka e re çdo ditë - Më shumë se 2000 prona në ofertën tonë!

Më shumë në : www.sonce-nepremicnine.si

Informacioni në këtë sit është vetëm për qëllime informative dhe duhet të kontrollohet nga agjensia jonë.

Lägenheten i närheten av Umag har 32,88 m2 bostadsyta (41,67 m2 total areaterrass beräknat med en koefficient), belägen på andra våningen, 400 meter från havet och en vacker strand och 4000 meter från centrum av Umag. Det är uppdelat i ett kök med vardagsrum, badrum, sovrum och terrass. Uppvärmning och kylning sker med luftkonditionering. Lägenheten har en gemensam pool och havsutsikt.
Garage eller parkering och källare ingår inte i priset.

Varje dag något nytt - Mer än 2000 fastigheter i vårt erbjudande!

Mer på : www.sonce-nepremicnine.si

Informationen på denna webbplats är endast för informationssyften och bör kontrolleras av vår byrå.

Statistika
Povprečna cena m²
3.450
Število enot
2
  • 2 (100,00%)
    Prosto
  • 0 (0%)
    Rezervirano
  • 0 (0%)
    Prodano
Tip Vrsta objekta
Min m² Max m²
Min € Max €
Število enot
Prosto Rezervirano Prodano
Apartma Stanovanje
33 m² 34 m²
111.606 € 118.368 €
2
2
Cenik
Skrij prodane enote
oznaka
tip vrsta
velikost
cena
A191120-03806
apartma stanovanje
-
-
Prodano
A191120-03807
apartma stanovanje
-
-
Prodano
A191120-03808
apartma stanovanje
-
-
Prodano
A191120-03809
apartma stanovanje
-
-
Prodano
A191120-03810
apartma stanovanje
-
-
Prodano
A191120-03811
apartma stanovanje
-
-
Prodano
A191120-03812
apartma stanovanje
-
-
Prodano
A191120-03813
apartma stanovanje
-
-
Prodano
A191120-03814
apartma stanovanje
-
-
Prodano
A191120-03815
apartma stanovanje
33 m²
111.606 €
Prosto
A191120-03816
apartma stanovanje
-
-
Prodano
A191120-03817
apartma stanovanje
-
-
Prodano
A191120-03818
apartma stanovanje
-
-
Prodano
A191120-03819
apartma stanovanje
-
-
Prodano
A191120-03820
apartma stanovanje
-
-
Prodano
A191120-03821
apartma stanovanje
-
-
Prodano
A191120-03822
apartma stanovanje
-
-
Prodano
A191120-03823
apartma stanovanje
32 m²
118.368 €
Prosto
A191120-03824
apartma stanovanje
-
-
Prodano
A191120-03825
apartma stanovanje
-
-
Prodano
A191120-03826
apartma stanovanje
-
-
Prodano
A191120-03827
apartma stanovanje
-
-
Prodano
A191120-03828
apartma stanovanje
-
-
Prodano
house image

Želite prejemati obvestila o novicah? Prijavite se na naše e-novice:

Naša spletna stran uporablja piškotke, ki se naložijo na vaš računalnik. Ali se za boljše delovanje strani strinjate z njihovo uporabo?

Več o uporabi piškotkov

Uporaba piškotkov na naši spletni strani

Pravna podlaga

Podlaga za obvestilo je spremenjeni Zakon o elektronskih komunikacijah (Uradni list št. 109/2012; v nadaljevanju ZEKom-1), ki je začel veljati v začetku leta 2013. Prinesel je nova pravila glede uporabe piškotkov in podobnih tehnologij za shranjevanje informacij ali dostop do informacij, shranjenih na računalniku ali mobilni napravi uporabnika.

Kaj so piškotki?

Piškotki so majhne datoteke, pomembne za delovanje spletnih strani, največkrat z namenom, da je uporabnikova izkušnja boljša.

Piškotek običajno vsebuje zaporedje črk in številk, ki se naloži na uporabnikov računalnik, ko ta obišče določeno spletno stran. Ob vsakem ponovnem obisku bo spletna stran pridobila podatek o naloženem piškotku in uporabnika prepoznala.

Poleg funkcije izboljšanja uporabniške izkušnje je njihov namen različen. Piškotki se lahko uporabljajo tudi za analizo vedenja ali prepoznavanje uporabnikov. Zato ločimo različne vrste piškotkov.

Vrste piškotkov, ki jih uporabljamo na tej spletni strani

Piškotki, ki jih uporabljamo na tej strani sledijo smernicam:

1. Nujno potrebni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo uporabo nujno potrebnih komponent za pravilno delovanje spletne strani. Brez teh piškotov servisi, ki jih želite uporabljati na tej spletni strani, ne bi delovali pravilno (npr. prijava, nakupni proces, ...).

2. Izkustveni piškotki

Tovrstni piškotki zbirajo podatke, kako se uporabniki vedejo na spletni strani z namenom izboljšanja izkustvene komponente spletne strani (npr. katere dele spletne strani obiskujejo najpogosteje). Ti piškotki ne zbirajo informacij, preko katerih bi lahko identificirali uporabnika.

3. Funkcionalni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo spletni strani, da si zapomni nekatere vaše nastavitve in izbire (npr. uporabniško ime, jezik, regijo) in zagotavlja napredne, personalizirane funkcije. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletni strani.

4. Oglasni ali ciljani piškotki

Tovrstne piškotke najpogosteje uporabljajo oglaševalska in družabna omrežja (tretje strani) z namenom, da vam prikažejo bolj ciljane oglase, omejujejo ponavljanje oglasov ali merijo učinkovitost oglaševalskih akcij. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletu.

Nadzor piškotkov

Za uporabo piškotkov se odločate sami. Piškotke lahko vedno odstranite in s tem odstranite vašo prepoznavnost na spletu. Prav tako večino brskalnikov lahko nastavite tako, da piškotkov ne shranjujejo.

Za informacije o možnostih posameznih brskalnikov predlagamo, da si ogledate nastavitve.

Upravljalec piškotkov

Kabi d.o.o.