Filter
Ponastavi

Oddaja Nepremičnine

Tiranë
 • poslovni prostor trgovina
 • 20190403KOECD
 • 240 m²
 • 2018
ID : 184081240 Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe. Ambient me siperfaqe 240 m2, I shtruar ne beton, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire , depo dhe 2WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi.  Cmimi ...
2.000
Poglej
Tiranë
 • stanovanje enoinpolsobno
 • 20190403XLHSR
 • 75 m²
 • 2010
 • 1
 • 1
ID : 394071075 Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. e Kavajes, prane Spitalit Gjerman. Apartament 1+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 75 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar, 2AC. Cmimi 340 Euro/muaj.
340
Poglej
Tiranë
 • poslovni prostor pisarna
 • 201904037K2GZ
 • 160 m²
 • 2016
ID : 655051160 Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Ibrahim Rugova, prane Credins Bank. Ambient me siperfaqe 160 m2 eshte e organizuar ne 2 zyre, 1 dhome ngrenie dhe 2 banjo. Zyrat ndodhen ne katin e 5-te te nje pallati te ri, eshte shume mire e organizuar dhe ka nje mobilim modern, eshte e shtruar ...
1.800
Poglej
Tiranë
 • stanovanje enoinpolsobno
 • 20190403CWZXK
 • 79 m²
 • 2015
ID : 337F079 Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane PAM. Apartamenti me siperfaqe 79 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, eshte e mobiluar, e shtruar ne parket, 3 AC. Apartamenti ndodhet ...
400
Poglej
Tiranë
 • stanovanje dvoinpolsobno
 • 20190403N6W8U
 • 104 m²
 • 2008
 • 2
 • 2
ID : 352051104 Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+1BlK me siperfaqe 104m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 1 AC, orientohet ne Lindje.  Cmimi 600 Euro/muaj. I negociueshem ...
600
Poglej
Tiranë
 • poslovni prostor skladišče
 • 2019040319U4T
 • 150 m²
 • 2010
ID : 1002V150 Tirane, Japim me Qira Magazine ne Vaqarr. Magazine + wc, me siperfaqe 150m2, lartesi 7m, eshte e shtruar ne pllake, e pershtatshme per aktivitet biznesi.  Cmimi 500 Euro/muaj.
500
Poglej
Tiranë
 • poslovni prostor skladišče
 • 20190403BXJTC
 • 850 m²
 • 2011
ID : 054006850 Tirane, Japim me Qera Kapanon ne Rrugen e Kavajes, prane Fabrikes se Birres Tirana. Kapanoni me siperfaqe 850 m2 dhe lartesi 5.5m, eshte i paisur me zyra. Ambienti ka oborr te rrethuar me siperfaqe 1000 m2. Kapanoni dhe oborri jane te shtruar ne beton. Objekti eshte i pershtatshem per ...
2.300
Poglej
Tiranë
 • stanovanje dvosobno
 • 20190316ITT69
 • 110 m²
 • 2010
 • 2
 • 2
 • 1
ID : 240101110 Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Islam Alla. Apartament 2+1+2WC+2bllk, me siperfaqe 110 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar. Cmimi 400 Euro/muaj.  
400
Poglej
Tiranë
 • stanovanje soba
 • 20190316MS8FG
 • 45 m²
 • 2010
 • 1
 • 1
 • 1
ID : 5163091045 Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Blv Zogu i Pare. Apartameni me siperfaqe 45 m2 organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite dhe 1 banjo, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Cdo sherbim eshte i perfshire ne cmim dhe oferta jepet me qera me periudha te shkurtra mujore. ...
600
Poglej
Tiranë
 • stanovanje dvosobno
 • 20190316UI55J
 • 100 m²
 • 2004
 • 5
 • 1
 • 1
 • 1
ID : 391F100 Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Liqeni i Thate, prane Gambero Gourmet. Apartament 1+1+1wc+2bllk, me siperfaqe 100 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, pa ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2AC. Cmimi 300 Euro/muaj(I ...
300
Poglej
Tiranë
 • stanovanje dvosobno
 • 20190316K9D76
 • 80 m²
 • 2004
 • 1
 • 1
 • 1
ID : 273102080 Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane Karburantit. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 80 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, parkim te perfshire ne cmim.  Cmimi 550 Euro/muaj. Tirana ...
550
Poglej
Tiranë
 • poslovni prostor trgovina
 • 20190316YL218
 • 300 m²
 • 2004
ID : 069021300 Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Elbasanit. Dyqan me siperfaqe 300m2, eshte I shtruar ne parket, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani eshte i pershtatshem per ushtrim aktiviteti, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi. Ambienti ka punime cilesore, sistem ...
5.000
Poglej
Tiranë
 • stanovanje dvosobno
 • 20161018T9H8K
 • 70 m²
 • 70 m²
 • 7
 • 1
 • 1
 • 1
300na mesec
Poglej
Tiranë
 • stanovanje dvosobno
 • 2016101429UDZ
 • 85 m²
 • 85 m²
 • 7
 • 2
 • 1
 • 1
Tirana, za najem 2 sobno stanovanje v Zogu I Boulevard, v bližini Hotel Tirana. Apartma s površinsko 805sqm, tlakovana v ploščice, ki se nahaja na 7-th nadstropju nove zgradbe. Apartma ima 2 spalnici, 1 dnevno sobo, kopalnico, balkon, v celoti opremljeno, 3AC, usmerjenost South.Price 400 EUR ...
400na mesec
Poglej
Tiranë
 • stanovanje dvosobno
 • 2016101444L9C
 • 90 m²
 • 90 m²
 • 7
 • 2
 • 1
 • 1
------------------------------------------------------------------------------------------  
500na mesec
Poglej
Tiranë
 • stanovanje dvosobno
 • 20161014GS7SG
 • 160 m²
 • 160 m²
 • 5
 • 2
 • 2
 • 1
850na mesec
Poglej
Tiranë
 • stanovanje trisobno
 • 201610148KNNY
 • 120 m²
 • 120 m²
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
600na mesec
Poglej
Tiranë
 • stanovanje enosobno
 • 20161014SYMAF
 • 74 m²
 • 74 m²
 • 3
 • 1
 • 1
 • 1
350na mesec
Poglej
Tiranë
 • poslovni prostor večnamemben
 • 20141104ITIZK
 • 437 m²
 • 3
349.600
Poglej
Tiranë
 • stanovanje dvosobno
 • 201410282GDHZ
 • 107 m²
 • 2008
 • 4
 • 2
 • 1
330
Poglej
Tiranë
 • poslovni prostor pisarna
 • 201410276AZPO
 • 75 m²
 • 2013
 • 3
 • 3
 • 1
500
Poglej
Tiranë
 • stanovanje trisobno
 • 20141016TKUJY
 • 145 m²
 • 3
 • 3
 • 2
600
Poglej
Tiranë
 • stanovanje enosobno
 • 20141027W55P4
 • 80 m²
 • 5
 • 1
 • 1
300
Poglej
Tiranë
 • stanovanje enosobno
 • 20141027W55P4
 • 80 m²
 • 5
 • 1
 • 1
300
Poglej
Tiranë
 • stanovanje enosobno
 • 20141025U58BM
 • 83 m²
 • 2003
 • 7
 • 1
 • 1
500
Poglej
Tiranë
 • stanovanje enosobno
 • 20140821FK7TA
 • 68 m²
250
Poglej
Tiranë
 • stanovanje trisobno
 • 20141016TKUJY
 • 145 m²
 • 3
 • 3
 • 2
600
Poglej
Tiranë
 • stanovanje trisobno
 • 20141016TKUJY
 • 145 m²
 • 3
 • 3
 • 2
600
Poglej
Tiranë
 • stanovanje dvosobno
 • 20141015SAJ7C
 • 90 m²
 • 6
 • 2
 • 1
350
Poglej
Tiranë
 • stanovanje dvosobno
 • 20141015SAJ7C
 • 90 m²
 • 6
 • 2
 • 1
350
Poglej
Tiranë
 • stanovanje enoinpolsobno
 • 20141015S1DOI
 • 72 m²
 • 3
 • 1
 • 1
400
Poglej
Tiranë
 • stanovanje trisobno
 • 20140923DXYCO
 • 128 m²
 • 3
 • 2
600
Poglej