Filter 5
 • Podatki
 • Lastnosti
 • Opis

Podatki o nepremičnini

Vrsta in tip
Hiša samostojna
Šifra oglasa
201311307GE5D
velikost
267 m²

Podatki o lokaciji

država
Albanija
regija
Tiranë
področje
Tiranë

Oprema nepremičnine

Ogrevanje

 • Klima
 • Zemeljski plin
 • Toplovod

Oprema

 • Telefon
 • ADSL
 • Kabelska televizija
 • Kabelski internet

Ostalo

 • Balkon
 • Loggia
 • Parkirno mesto
Opis
Tirane, jap me qira Vile 2 kat, prane Bllokut te Vilave ne Selite. Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi 267 m2 dhe siperfaqe oborri 135 m2. Vila eshte e shtruar me pllake + parket , eshte e ndare ne 5 dhoma + dhome gatimi me vete + 4 WC + 2 Bll, eshte e organizuar ne shkalle te brendeshme ku ne katin e pare jane ambiente e dites dhe ne katin e dyte ambientet e nates. Vila ka mundesi parkimi per 4 poste. Vila eshte totalisht e mobiluar, ka sistem ngrohes qendror funksional, punime shume cilesore dhe ndodhet ne nje zone Rezidenciale Vilash prane bllokut te vilave ne Selite.
Cmimi 1200 Euro/muaj.
____________________________________________
Tirana, for rent 2 Storey Villa at Vasil Shanto, near Block Villas Selite. Villa with surface 267 sq m and 135 sq m yard.
The Villa is organized:
- First floor has, 1 living room, 1 kitchen , 1 bathroom and a balcony.
- Second floor has 4 bedrooms, 3 bathrooms and a balcony.
The Villa has internal stairs, central heating system, qualitative conditions, is fully furnished, located near the main road in a quiet area. Parking space available for 4 posts.
Price 1200 Euro/month..

Tirana Real Estate
“Sami Frasheri” Street
Phone: 044809606 Mob: +355 67 20 53 361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Podobne nepremičnine v okolici

Tiranë
 • hiša samostojna
 • 20131202WLC8T
 • 270 m²
1.500
Poglej
Tiranë
 • hiša vrstna
 • 20140212E1GM9
 • 220 m²
 • 2009
800
Poglej
Tiranë
 • hiša trojček
 • 201402055ZBXH
 • 300 m²
 • 2009
1.000
Poglej
Tiranë
 • hiša samostojna
 • 20140107DNR9W
 • 230 m²
 • 2002
800
Poglej
Tiranë
 • hiša vrstna
 • 20140103WUX83
 • 515 m²
 • 2003
1.000
Poglej
Tiranë
 • hiša vrstna
 • 201312117NLUJ
 • 200 m²
1.000
Poglej