Filter 5
 • Podatki
 • Lastnosti
 • Opis

Podatki o nepremičnini

Vrsta in tip
Hiša samostojna
Šifra oglasa
20131130XYNUF
velikost
200 m²

Podatki o lokaciji

država
Albanija
regija
Tiranë
področje
Tiranë

Oprema nepremičnine

Ogrevanje

 • Klima
 • Zemeljski plin

Oprema

 • Telefon
 • ADSL
 • Kabelska televizija
 • Kabelski internet

Ostalo

 • Balkon
 • Loggia
 • Parkirno mesto
Opis
Tirane, jap me qira Vile 3 kat ne Sauk , prane Pallatit te Brigadave. Vila eshte e organizuar ne 3 kate nga 200 m2 per kat + siperfaqe trualli 800 m2. Kati perdhe i viles sherben si garazh me siperfaqe 140 m2 dhe lavanderi ,ambiente sherbimi. Kati i I ka soxhorno me oxhak funksional+ ambient gatimi+ dhome gjumi+Wc. Kati i II ka 4 dhoma gjumi + 2 blk+1 Wc. Vila eshte e pajisur me sistem ngrohje ftohje chiller, ka AC, shkalle te brendshme dhe te jashtme. Vila eshte e gjelberuar ka pishine funksionale, eshte e rrethuar dhe ka siguri te plote. Ndodhet ne nje zone te qete, larg zhurmes se Qytetit dhe vetem 10 minuta larg qendres se Tiranes.
Cmimi 2700 Euro/muaj. I negociueshem.
_____________________________________
Tirana, for rent 3 Storey Villa at Sauk. Villa with surface 200 sq m for each floor and yard 800 sq m.
The Ground floor is used for garage with surface 140 sq m , and as laundry+functional rooms.
The First floor has: bedroom, living room with functional chimney, 1 kitchen and a bathroom.
The Second floor has: 4 bedrooms, 2 balconies and a bathroom. The Villa has heating cooling system equipped with chillers, AC, external stairs. The Villa has green yard, swimming pool. The Villa located in a quiet area, only 10 minutes from the center of Tirana.
Price 2700 Euro/month.

Tirana Real Estate
“Sami Frasheri” Street
Phone: 044809606 Mob: +355 67 20 53 361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Podobne nepremičnine v okolici

Tiranë
 • hiša vrstna
 • 20140208Z5T1L
 • 405 m²
 • 2008
2.000
Poglej
Tiranë
 • hiša vrstna
 • 201401212GUL5
 • 220 m²
 • 2004
1.700
Poglej
Tiranë
 • hiša vrstna
 • 20140114G513F
 • 384 m²
 • 1999
1.800
Poglej
Tiranë
 • hiša vrstna
 • 20131211JKT9D
 • 420 m²
3.000
Poglej
Tiranë
 • hiša samostojna
 • 20131125JWJWN
 • 184 m²
0,00
Poglej
Tiranë
 • hiša samostojna
 • 20131125CXY3M
 • 800 m²
3.000
Poglej