Filter 5
 • Podatki
 • Lastnosti
 • Opis

Podatki o nepremičnini

Vrsta in tip
Hiša samostojna
Šifra oglasa
20131202WLC8T
velikost
270 m²

Podatki o lokaciji

država
Albanija
regija
Tiranë
področje
Tiranë

Oprema nepremičnine

Ogrevanje

 • Klima
 • Zemeljski plin

Oprema

 • Telefon
 • ADSL
 • Kabelska televizija
 • Kabelski internet

Ostalo

 • Atrij
 • Balkon
 • Loggia
 • Parkirno mesto
Opis
Tirane, Jap me qira Vile 3 kat ne Rr. Myslym Shyri. Vile 3 kat me siperfaqe banimi 270 m2 e shtruar ne pllake. Vila eshte e organizuar ne 3 kate:
-Kati I pare ka ambientet e dites, ndenjes dhe gatimit
-Kati i dyte dhe i trete kane 5 dhoma gjumi , Wc per cdo kat.
Vila eshte totalisht e mobiluar, ofron mundesi parkimi ne oborr.
Cmimi 1500 Euro/muaj.
__________________________________________________
Tirana, for rent 3 Storey Villa at Myslym Shyri Street. Villa with surface 270 sq m, is organized:
-The First floor: has 1 living room, 1 kitchen and a bathroom.
-The Second floor and the third floor : has 5 bedrooms, 2 bathroom and a veranda.
The Villa is fully furnished, paved in tiles, has internal stairs. The Villa is located near main road.
Parking space Available for 2 posts inside the villa.
Price 1500 Euro/month.

Tirana Real Estate
“Sami Frasheri” Street
Phone: 044809606 Mob: +355 67 20 53 361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Podobne nepremičnine v okolici

Tiranë
 • hiša samostojna
 • 201311307GE5D
 • 267 m²
1.200
Poglej
Tiranë
 • hiša vrstna
 • 20140208Z5T1L
 • 405 m²
 • 2008
2.000
Poglej
Tiranë
 • hiša trojček
 • 201402055ZBXH
 • 300 m²
 • 2009
1.000
Poglej
Tiranë
 • hiša vrstna
 • 201401212GUL5
 • 220 m²
 • 2004
1.700
Poglej
Tiranë
 • hiša vrstna
 • 20140114G513F
 • 384 m²
 • 1999
1.800
Poglej
Tiranë
 • hiša vrstna
 • 20140103WUX83
 • 515 m²
 • 2003
1.000
Poglej