Filter 5
 • Podatki
 • Lastnosti
 • Opis

Podatki o nepremičnini

Vrsta in tip
Hiša vrstna
Šifra oglasa
20140103WUX83
velikost
515 m²
leto prenove
2003

Podatki o lokaciji

država
Albanija
regija
Tiranë
področje
Tiranë

Oprema nepremičnine

Ogrevanje

 • Klima
 • Zemeljski plin

Oprema

 • Telefon
 • Kabelska televizija
 • Kabelski internet

Ostalo

 • Atrij
 • Balkon
 • Loggia
 • Dve parkirni mesti
 • Zemljiška knjiga
Opis
Tirane, japim me qira Vile 3 kat ne Rr. Irfan Tomini, Blloku i Vilave Selite. Vile 3 kat me siperfaqe 515 m2 dhe oborr me siperfaqe 130 m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila organizohet me shkalle te jashtme te mbuluara: Kati I ka 3 dyqane + 1 garzoniere. Kati II ka 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 WC, 1 ballkon qe pershkon gjysmen e katit. Kati III ka 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 WC, 1 ballkon qe pershkon gjysmen e katit, papafingo. Vila ka dhe nje magazine ne katin e nendheshem me siperfaqe 90 m2, eshte e shtruar me pllake, 2 poste mundesi parkimi, me oxhak funksional.
Cmimi 1000 Euro/muaj.
__________________________________________________

Tirana, for rent 3 Storey Villa at Irfan Tomini Street, Selite. Villa with surface 515 sqm and yard with surface 280 sqm, is paved in tiles and parquet. Villa is organized with covered external stairs: The First floor has 3 stores, 1 bedsit. The second floor has 3 bedrooms, 1 living room, 2 bathrooms, 1 balcony. The third Floor has 3 bedrooms, 1 living room, 2 bathrooms, 1 balcony, penthouse. The Villa has an underground warehouse with surface 90 sqm, paved in tiles, functional chimney, 2 parking space available.
Price 1000 Euro/month.

Tirana Real Estate
“Sami Frasheri” Street
Phone: 044809606 Mob: +355 67 20 53 361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Podobne nepremičnine v okolici

Tiranë
 • hiša vrstna
 • 20140212E1GM9
 • 220 m²
 • 2009
800
Poglej
Tiranë
 • hiša trojček
 • 201402055ZBXH
 • 300 m²
 • 2009
1.000
Poglej
Tiranë
 • hiša samostojna
 • 20140107DNR9W
 • 230 m²
 • 2002
800
Poglej
Tiranë
 • hiša vrstna
 • 201312117NLUJ
 • 200 m²
1.000
Poglej
Tiranë
 • hiša samostojna
 • 20131130NTRER
 • 220 m²
700
Poglej
Tiranë
 • hiša samostojna
 • 201311307GE5D
 • 267 m²
1.200
Poglej