Filter 5
 • Podatki
 • Lastnosti
 • Opis

Podatki o nepremičnini

Vrsta in tip
Hiša vrstna
Šifra oglasa
20140212E1GM9
velikost
220 m²
leto izgradnje
2009

Podatki o lokaciji

država
Albanija
regija
Tiranë
področje
Tiranë

Oprema nepremičnine

Ogrevanje

 • Klima
 • Zemeljski plin

Oprema

 • Telefon
 • Kabelska televizija
 • Kabelski internet

Ostalo

 • Atrij
 • Loggia
 • Parkirno mesto
 • Dve parkirni mesti
Opis
Tirane, japim me Qera Vile 2 kat ne Rr. Budi mbrapa Ambasades Amerikane. Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi 220 m2 dhe siperfaqe trualli 190 m2 eshte e organizuar ne:
Kati i 1-re ka 1 dhome ndenje + 1 dhome gatimi +1 WC.
Kati i 2-te ka 4 dhoma gjumi + 1WC. Vila eshte pjeserisht e mobiluar, ka ambient te gjelberuar te mbjelle me peme, mundesi parkimi per 3 poste. Ajo eshte e organizuar me shkalle te brendshme dhe te jashtme dhe orientohet ne lindje.
Cmimi 800 Euro/muaj, i negociueshem.
_____________________________________________
Tirana, for rent 2 Storey Villa at Budi Street, near USA Embassy. The Villa has 220 sqm of building and 190 sqm of yard.
The Villa is organized: First floor has 1 living room, 1 kitchen and a bathroom.
Second floor, has 4 bedrooms, and a bathroom.
The Villa is partly furnished, has green yard, orientation East, parking available for 3 posts. It has internal and external stairs.
Price 800 Euro/month, negotiable.

Tirana Real Estate
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/19503386321

Podobne nepremičnine v okolici

Tiranë
 • hiša trojček
 • 201402055ZBXH
 • 300 m²
 • 2009
1.000
Poglej
Tiranë
 • hiša samostojna
 • 20140107DNR9W
 • 230 m²
 • 2002
800
Poglej
Tiranë
 • hiša vrstna
 • 20140103WUX83
 • 515 m²
 • 2003
1.000
Poglej
Tiranë
 • hiša vrstna
 • 20131224YLNDR
 • 600 m²
 • 2009
500
Poglej
Tiranë
 • hiša vrstna
 • 201312117NLUJ
 • 200 m²
1.000
Poglej
Tiranë
 • hiša samostojna
 • 20131130NTRER
 • 220 m²
700
Poglej