Filter 5
  • Podatki
  • Opis
  • Video

Podatki o nepremičnini

Vrsta in tip
Poslovni prostor trgovina
Šifra oglasa
20190316YL218
velikost
300 m²
leto izgradnje
2004
leto prenove
2004

Podatki o lokaciji

država
Albanija
regija
Tiranë
področje
Tiranë
Položaj
Mesto
Opis

ID : 069021300

Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Elbasanit. Dyqan me siperfaqe 300m2, eshte I shtruar ne parket, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani eshte i pershtatshem per ushtrim aktiviteti, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi. Ambienti ka punime cilesore, sistem aspirim – kondicionim dhe kamera sigurie. 
Cmimi 5000 Euro/muaj.

Poglej video