Stanovanje apartma Istarska županija, Medulin, Cena: 180.000,00

ogledan: 2.401
Shranjeni oglasi Shrani

Osnovni podatki

Cena:
180.000,00 
transakcija:
prodaja
šifra:
A20190308-03437
vrsta objekta:
stanovanje
tip:
apartma
država:
Hrvaška
lokacija:
Istarska županija, Medulin
leto izgradnje:
2011
nadstropje:
pritličje
velikost:
99,00 m²
parcela:
150,00 m²
ostalo:
atrij, terasa, zemljiška knjiga

Kontaktni podatki

SONCE SKUPINA d.o.o.
PE Dolenjska cesta 43
1000 Ljubljana
GSM:
+386 41 655 922

Pošlji povpraševanje

E-mail je uspešno poslan!

Pošlji
Stanovanje apartma, Istarska županija, Medulin, Medulin

1 od 13

Prejšnja slika Naslednja slika
Galerija

Opis

Medulin, popolnoma zelo moderno in kakovostno opremljeno stanovanje na mirni lokaciji, od morja oddaljeno 900m in 400m od centra mesta.
Ima: 2 spalnici, hodnik, dnevno soba s kuhinjo, kopalnico in 2 terasi.
Prostorna okolica, urejena z ljubeznijo, veliko kamnitih detajlov, kamin, lepo vrtno pohištvo, shramba, da bo vaše bivanje v hiši udobno in sproščujoče. Na s soncem obsijano teraso se pride iz dnevne sobe in jo je možno zastekliti.
Apartma je kategoriziran s 3 * in je uspešno izposojen v turistični sezoni, primeren pa je tudi za stalno bivanje.

Vsak dan nekaj novega - Več kot 2000 nepremičnin v naši ponudbi !

Več na: www.sonce-nepremicnine.si

Medulin, potpuno moderan i kvalitetan namješten stan na mirnoj lokaciji, 900m od mora i 400m od centra grada.
Sastoji se od: 2 spavaće sobe, hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom, kupaonice i 2 terase.
Prostrano okruženje, ukrašeno ljubavlju, obilje kamenih detalja, kamin, lijepa vrtna garnitura, ostava kako bi vaš boravak u kući bio udoban i opuštajući. Na suncu iz dnevnog boravka izlazi sjajna terasa i moguće je glazirati.
Apartman je kategoriziran sa 3 * i uspješno je iznajmljen tijekom turističke sezone, a pogodan je i za stalni boravak.

Svaki dan nešto novo - Više od 2000 nekretnina u našoj ponudi!

Više na: www.sonce-nepremicnine.si

Medulin, komplett modern und hochwertig möblierte Wohnung in ruhiger Lage, 900 m vom Meer und 400 m vom Stadtzentrum entfernt.
Es verfügt über: 2 Schlafzimmer, Flur, Wohnzimmer mit Küche, Bad und 2 Terrassen.
Geräumige Umgebung, mit Liebe dekoriert, viele Steindetails, Kamin, schöne Gartenmöbel, Speisekammer, damit Ihr Aufenthalt im Haus komfortabel und entspannend sein wird. Auf der Sonne kommt eine glitzernde Terrasse aus dem Wohnzimmer und es besteht die Möglichkeit zu glasieren.
Die Wohnung ist mit 3 * kategorisiert und wird während der Touristensaison erfolgreich vermietet. Sie ist auch für einen dauerhaften Aufenthalt geeignet.

Jeden Tag etwas Neues - mehr als 2000 Objekte in unserem Angebot!

Mehr unter: www.sonce-nepremicnine.si

Medulin, appartamento completamente moderno e di qualità in una posizione tranquilla, a 900 metri dal mare ea 400 metri dal centro della città.
Dispone di: 2 camere da letto, disimpegno, soggiorno con cucina, bagno e 2 terrazze.
Spazi ampi, decorati con amore, molti dettagli in pietra, camino, bei mobili da giardino, dispensa in modo che il vostro soggiorno in casa sarà confortevole e rilassante. Sulla terrazza scintillante del sole esce dal soggiorno ed è possibile smalto.
L'appartamento è classificato con 3 * e viene affittato con successo durante la stagione turistica, ed è adatto anche per soggiorni permanenti.

Ogni giorno qualcosa di nuovo - Più di 2000 proprietà nella nostra offerta!

Maggiori informazioni su: www.sonce-nepremicnine.si

Medulin, completely modern and quality furnished apartment in a quiet location, 900m from the sea and 400m from the city center.
It has: 2 bedrooms, hallway, living room with kitchen, bathroom and 2 terraces.
Spacious surroundings, decorated with love, plenty of stone details, fireplace, nice garden furniture, pantry so that your stay in the house will be comfortable and relaxing. On the sun glittering terrace comes out of the living room and it is possible to glaze.
The apartment is categorized with 3 * and is successfully rented during the tourist season, and it is also suitable for permanent stay.

Every day something new - More than 2000 properties in our offer!

More at: www.sonce-nepremicnine.si

Медулин, потпуно модеран и квалитетно намјештен апартман на мирној локацији, 900м од мора и 400м од центра града.
Састоји се од: 2 спаваће собе, ходника, дневног боравка са кухињом, купатила и 2 терасе.
Пространо окружење, украшено љубављу, обиље камених детаља, камин, лијепа вртна гарнитура, остава, тако да ће ваш боравак у кући бити удобан и опуштајући. На сунцу из дневне собе излази сјајна тераса и могуће је глазирање.
Апартман је категоризиран са 3 * и успјешно је изнајмљен за вријеме туристичке сезоне, а погодан је и за стални боравак.

Сваки дан нешто ново - Више од 2000 објеката у нашој понуди!

Више на: ввв.сонце-непремицнине.си

Медулин, полностью современная и качественно меблированная квартира в тихом месте, в 900 м от моря и в 400 м от центра города.
Он имеет: 2 спальни, прихожую, гостиную с кухней, ванную комнату и 2 террасы.
Просторная обстановка, украшенная любовью, множество каменных деталей, камин, красивая садовая мебель, кладовая, чтобы ваше пребывание в доме было комфортным и расслабляющим. На солнце блестящая терраса выходит из гостиной и есть возможность остекления.
Квартира относится к категории 3 * и успешно сдана в аренду во время туристического сезона, а также подходит для постоянного проживания.

Каждый день что-то новое - более 2000 предложений в нашем предложении!

Больше на сайте: www.sonce-nepremicnine.si

Medulin, appartement complètement moderne et de qualité, situé dans un endroit calme, à 900m de la mer et à 400m du centre-ville.
Il a: 2 chambres à coucher, couloir, salle de séjour avec cuisine, salle de bain et 2 terrasses.
Un cadre spacieux, décoré avec amour, de nombreux détails en pierre, une cheminée, de beaux meubles de jardin, un garde-manger pour que votre séjour dans la maison soit confortable et relaxant. Sur la terrasse ensoleillée sort du salon et il est possible de glacer.
L'appartement est classé 3 * et est loué avec succès pendant la saison touristique. Il convient également à un séjour permanent.

Chaque jour quelque chose de nouveau - Plus de 2000 propriétés dans notre offre!

Plus sur: www.sonce-nepremicnine.si

Medulin, apartamento amueblado completamente moderno y de calidad en una zona tranquila, a 900 m del mar ya 400 m del centro de la ciudad.
Dispone de: 2 dormitorios, pasillo, salón comedor con cocina, baño y 2 terrazas.
Un entorno espacioso, decorado con amor, muchos detalles de piedra, chimenea, bonitos muebles de jardín, despensa para que su estancia en la casa sea cómoda y relajante. En la soleada terraza sale del salón y es posible glasear.
El apartamento está categorizado con 3 * y se alquila exitosamente durante la temporada turística, y también es adecuado para una estancia permanente.

Cada día algo nuevo - ¡Más de 2000 propiedades en nuestra oferta!

Más en: www.sonce-nepremicnine.si

Medulin, apartament krejtesisht modern dhe cilesor i mobiluar ne nje vendndodhje te qete, 900m nga deti dhe 400m nga qendra e qytetit.
Ka: 2 dhoma gjumi, korridor, sallon me kuzhinen, banjo dhe 2 tarraca.
Ambjente te bollshme, te zbukuruar me dashuri, me shume detaje guri, fireplace, mobilje te bukur me qera, disponues ne menyre qe qendrimi juaj ne shtepi te jete i rehatshem dhe relaksues. Në tarracën e diellit që shkëlqen nga dhoma e jetesës dhe është e mundur të lyej.
Apartamenti kategorizohet me 3 * dhe jepet me sukses gjatë sezonit turistik, dhe është gjithashtu i përshtatshëm për qëndrim të përhershëm.

Çdo ditë diçka e re - Më shumë se 2000 prona në ofertën tonë!

Më shumë në: www.sonce-nepremicnine.si

Medulin, helt modern och kvalitet möblerad lägenhet i ett lugnt läge, 900m från havet och 400m från stadens centrum.
Den har: 2 sovrum, hall, vardagsrum med kök, badrum och 2 terrasser.
Rymliga omgivningar, dekorerad med kärlek, massor av stendetaljer, öppen spis, fina trädgårdsmöbler, skafferi så att din vistelse i huset blir bekväm och avkopplande. På solens glittrande terrass kommer ut ur vardagsrummet och det är möjligt att glasera.
Lägenheten är kategoriserad med 3 * och är framgångsrikt uthyrd under turistsäsongen, och den är också lämplig för permanent vistelse.

Varje dag något nytt - Mer än 2000 fastigheter i vårt erbjudande!

Mer på: www.sonce-nepremicnine.si

Podobne nepremičnine v okolici

Naša spletna stran uporablja piškotke, ki se naložijo na vaš računalnik. Ali se za boljše delovanje strani strinjate z njihovo uporabo?

Več o uporabi piškotkov

Uporaba piškotkov na naši spletni strani

Pravna podlaga

Podlaga za obvestilo je spremenjeni Zakon o elektronskih komunikacijah (Uradni list št. 109/2012; v nadaljevanju ZEKom-1), ki je začel veljati v začetku leta 2013. Prinesel je nova pravila glede uporabe piškotkov in podobnih tehnologij za shranjevanje informacij ali dostop do informacij, shranjenih na računalniku ali mobilni napravi uporabnika.

Kaj so piškotki?

Piškotki so majhne datoteke, pomembne za delovanje spletnih strani, največkrat z namenom, da je uporabnikova izkušnja boljša.

Piškotek običajno vsebuje zaporedje črk in številk, ki se naloži na uporabnikov računalnik, ko ta obišče določeno spletno stran. Ob vsakem ponovnem obisku bo spletna stran pridobila podatek o naloženem piškotku in uporabnika prepoznala.

Poleg funkcije izboljšanja uporabniške izkušnje je njihov namen različen. Piškotki se lahko uporabljajo tudi za analizo vedenja ali prepoznavanje uporabnikov. Zato ločimo različne vrste piškotkov.

Vrste piškotkov, ki jih uporabljamo na tej spletni strani

Piškotki, ki jih uporabljamo na tej strani sledijo smernicam:

1. Nujno potrebni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo uporabo nujno potrebnih komponent za pravilno delovanje spletne strani. Brez teh piškotov servisi, ki jih želite uporabljati na tej spletni strani, ne bi delovali pravilno (npr. prijava, nakupni proces, ...).

2. Izkustveni piškotki

Tovrstni piškotki zbirajo podatke, kako se uporabniki vedejo na spletni strani z namenom izboljšanja izkustvene komponente spletne strani (npr. katere dele spletne strani obiskujejo najpogosteje). Ti piškotki ne zbirajo informacij, preko katerih bi lahko identificirali uporabnika.

3. Funkcionalni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo spletni strani, da si zapomni nekatere vaše nastavitve in izbire (npr. uporabniško ime, jezik, regijo) in zagotavlja napredne, personalizirane funkcije. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletni strani.

4. Oglasni ali ciljani piškotki

Tovrstne piškotke najpogosteje uporabljajo oglaševalska in družabna omrežja (tretje strani) z namenom, da vam prikažejo bolj ciljane oglase, omejujejo ponavljanje oglasov ali merijo učinkovitost oglaševalskih akcij. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletu.

Nadzor piškotkov

Za uporabo piškotkov se odločate sami. Piškotke lahko vedno odstranite in s tem odstranite vašo prepoznavnost na spletu. Prav tako večino brskalnikov lahko nastavite tako, da piškotkov ne shranjujejo.

Za informacije o možnostih posameznih brskalnikov predlagamo, da si ogledate nastavitve.

Upravljalec piškotkov

Kabi d.o.o.