• Podatki
 • Lastnosti
 • Opis

Podatki o nepremičnini

Vrsta in tip
Hiša samostojna
Šifra oglasa
H210609-372
oprema
Opremljeno
velikost
120 m²
parcela
629 m²
leto izgradnje
2011
nadstropje
P+1
Število spalnic
3
Število kopalnic
2
Število sob
4

Podatki o lokaciji

država
Hrvaška
regija
Primorsko-goranska žup.
področje
Krk
lokacija
Krk

Oprema nepremičnine

Ogrevanje

 • Klima
 • Talno ogrevanje
 • Ogrevanje na drva

Oprema

 • Ograjeni vrt
Opis

Otok Krk, območje Šotovente, na prodaj je nova kamnita hiša na izjemni lokaciji s pogledom na morje, od katerega je oddaljena 2000 m in 100m od centra. Hiša je sestavljena iz pritličja, kjer je kuhinja z jedilnico in dnevno sobo, kopalnica, shramba in pokrita terasa, v nadstropju pa so tri spalnice ter kopalnica in terasa s pogledom na morje. Okolje krasijo sredozemske rastline, bazen, žar. Lepa mirna lokacija!

Vsak dan nekaj novega - v naši ponudbi več kot 2000 nepremičnin!

Več na : www.sonce-nepremicnine.si

Informacije na tej spletni strani so zgolj informativne narave in jih je treba preveriti pri naši agenciji.

Otok Krk, područje Šotovente, prodaje se nova kamena kuća na iznimnom položaju s pogledom na more, od kojeg je udaljena 2000 m i 100 m od centra. Kuća se sastoji od prizemlja, gdje se nalazi kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonica, ostava i natkrivena terasa, a na katu su tri spavaće sobe i kupaonica te terasa s pogledom na more. Okoliš krase mediteransko bilje, bazen, roštilj. Lijepa mirna lokacija!

Svakog dana nešto novo - nudimo više od 2.000 nekretnina!

Više na : www.sonce-nepremicnine.si

Podaci na ovom web mjestu su samo u informativne svrhe i treba ih provjeriti u našoj agenciji.

Die Insel Krk, otoventa, zum Verkauf steht ein neues Steinhaus in außergewöhnlicher Lage mit Blick auf das Meer, von dem es 2000 m und 100 m vom Zentrum entfernt ist. Das Haus besteht aus einem Erdgeschoss, in dem sich eine Küche mit Esszimmer und Wohnzimmer, ein Badezimmer, eine Speisekammer und eine überdachte Terrasse befinden, und im ersten Stock befinden sich drei Schlafzimmer und ein Badezimmer und eine Terrasse mit Meerblick. Die Umgebung ist mit mediterranen Pflanzen, Swimmingpool, Grill geschmückt. Schöne ruhige Lage!

Jeden Tag etwas Neues - wir bieten mehr als 2.000 Objekte!

Mehr unter : www.sonce-nepremicnine.si

Die Informationen auf dieser Website dienen nur zu Informationszwecken und sollten mit unserer Agentur überprüft werden.

L'isola di Krk, zona Šotoventa, in vendita è una nuova casa in pietra in una posizione eccezionale con vista sul mare, da cui dista 2000 m e 100 m dal centro. La casa è composta da un piano terra, dove c'è una cucina con sala da pranzo e soggiorno, bagno, dispensa e un terrazzo coperto, e al primo piano ci sono tre camere da letto e un bagno e un terrazzo vista mare. L'ambiente è impreziosito da piante mediterranee, piscina, barbecue. Bella posizione tranquilla!

Ogni giorno qualcosa di nuovo: offriamo più di 2.000 proprietà!

Maggiori informazioni su : www.sonce-nepremicnine.si

Le informazioni su questo sito Web sono solo a scopo informativo e devono essere verificate con la nostra agenzia.

The island of Krk, Šotoventa area, for sale is a new stone house in an exceptional location with sea views, from which it is 2000 m and 100 m from the center. The house consists of a ground floor, where there is a kitchen with dining room and living room, bathroom, pantry and a covered terrace, and on the first floor there are three bedrooms and a bathroom and a terrace overlooking the sea. The environment is adorned with Mediterranean plants, swimming pool, barbecue. Nice quiet location!

Something new every day - we offer more than 2,000 properties!

More at : www.sonce-nepremicnine.si

The information on this website is for informational purposes only and should be checked with our agency.

Оток Крк, подручје Шотовенте, продаје се нова камена кућа на изузетној локацији с погледом на море, од које је удаљена 2000 м и 100 м од центра. Кућа се састоји од приземља, у којем се налази кухиња са трпезаријом и дневним боравком, купатило, остава и наткривена тераса, а на спрату су три спаваће собе и купатило и тераса с погледом на море. Окружење красе медитеранско биље, базен, роштиљ. Лепа мирна локација!

Сваког дана нешто ново - нудимо више од 2.000 некретнина!

Више на : ввв.сонце-непремицнине.си

Информације на овом веб месту су само у информативне сврхе и треба их проверити у нашој агенцији.

Остров Крк, район Шотовента, на продажу - новый каменный дом в исключительном месте с видом на море, от которого он находится в 2000 м и в 100 м от центра. Дом состоит из первого этажа, где находится кухня со столовой и гостиной, ванная комната, кладовая и крытая терраса, а на втором этаже три спальни, ванная и терраса с видом на море. Окружающая среда украшена средиземноморскими растениями, бассейном, барбекю. Хорошее тихое место!

Что-то новое каждый день - мы предлагаем более 2000 объектов недвижимости!

Подробнее на : www.sonce-nepremicnine.si

Информация на этом веб-сайте предназначена только для информационных целей, и ее следует уточнять в нашем агентстве.

L'île de Krk, dans la région de Šotoventa, à vendre est une nouvelle maison en pierre dans un emplacement exceptionnel surplombant la mer, d'où elle se trouve à 2000 m et à 100 m du centre. La maison se compose d'un rez-de-chaussée où se trouvent une cuisine avec salle à manger et salon, une salle de bains, un garde-manger et une terrasse couverte, et au premier étage il y a trois chambres et une salle de bains et une terrasse donnant sur la mer. L'environnement est agrémenté de plantes méditerranéennes, piscine, barbecue. Bel endroit calme!

Quelque chose de nouveau chaque jour - nous vous proposons plus de 2 000 propriétés !

Plus sur : www.sonce-nepremicnine.si

Les informations sur ce site sont à titre informatif uniquement et doivent être vérifiées auprès de notre agence.

La isla de Krk, zona de Šotoventa, a la venta es una nueva casa de piedra en una ubicación excepcional con vistas al mar, desde el que se encuentra a 2000 my 100 m del centro. La casa consta de una planta baja, donde hay una cocina con comedor y sala de estar, baño, despensa y una terraza cubierta, y en la primera planta hay tres dormitorios y un baño y una terraza con vistas al mar. El entorno está adornado con plantas mediterráneas, piscina, barbacoa. Bonita y tranquila ubicación.

Algo nuevo todos los días: ¡ofrecemos más de 2,000 propiedades!

Más en : www.sonce-nepremicnine.si

La información en este sitio web es solo para fines informativos y debe ser verificada con nuestra agencia.

Ishulli Krk, zona Šotoventa, për shitje është një shtëpi e re prej guri në një vend të jashtëzakonshëm me pamje nga deti, nga e cila është 2000 m dhe 100 m nga qendra. Shtëpia përbëhet nga një kat përdhes, ku ka një kuzhinë me dhomë ngrënie dhe dhomë të gjallë, banjo, qilar dhe një tarracë të mbuluar, dhe në katin e parë ka tre dhoma gjumi dhe një banjo dhe një tarracë me pamje nga deti. Ambienti është i zbukuruar me bimë mesdhetare, pishinë, Barbecue. Vend i bukur i qetë!

Diçka e re çdo ditë - ne ofrojmë më shumë se 2,000 prona!

Më shumë në : www.sonce-nepremicnine.si

Informacioni në këtë faqe në internet është vetëm për qëllime informative dhe duhet të kontrollohet me agjencinë tonë.

Ön Krk, Šotoventa-området, till salu är ett nytt stenhus i ett enastående läge med utsikt över havet, från vilket det är 2000 m och 100 m från centrum. Huset består av en bottenvåning, där det finns ett kök med matsal och vardagsrum, badrum, skafferi och en täckt terrass, och på första våningen finns tre sovrum och ett badrum och en terrass med havsutsikt. Miljön är utsmyckad med medelhavsväxter, pool, grill. Trevligt lugnt läge!

Något nytt varje dag - vi erbjuder mer än 2000 fastigheter!

Mer på : www.sonce-nepremicnine.si

Informationen på denna webbplats är endast avsedd för informationsändamål och bör kontrolleras hos vår byrå.

Podobne nepremičnine v okolici

Primorsko-goranska žup., Krk
 • hiša samostojna
 • H20210519-11
 • 130 m²
 • 540 m²
 • 2018
 • 3
 • 3
430.000
Poglej
Primorsko-goranska žup., Krk
 • hiša samostojna
 • k-179
 • 127 m²
 • 614 m²
 • 2019
 • 3
 • 4
 • 4
385.000
Poglej
Primorsko-goranska žup., Krk
 • hiša samostojna
 • k-173
 • 140 m²
 • 640 m²
 • 2019
 • 3
 • 4
 • 4
465.000
Poglej
Primorsko-goranska žup., Krk
 • hiša samostojna
 • H190927-00975
 • 126 m²
 • 600 m²
 • 2020
 • 3
 • 3
385.000
Poglej
Primorsko-goranska žup., Krk
 • hiša samostojna
 • H201801iro-352
 • 119 m²
 • 2016
 • 3
 • 2
 • 4
420.000
Poglej
Primorsko-goranska žup., Krk
 • hiša samostojna
 • k-53
 • 135 m²
 • 513 m²
 • 2016
 • 4
 • 4
 • 5
380.000 €
340.000
Poglej

Primorsko-goranska žup.

Naša spletna stran uporablja piškotke, ki se naložijo na vaš računalnik. Ali se za boljše delovanje strani strinjate z njihovo uporabo?

Več o uporabi piškotkov

Uporaba piškotkov na naši spletni strani

Pravna podlaga

Podlaga za obvestilo je spremenjeni Zakon o elektronskih komunikacijah (Uradni list št. 109/2012; v nadaljevanju ZEKom-1), ki je začel veljati v začetku leta 2013. Prinesel je nova pravila glede uporabe piškotkov in podobnih tehnologij za shranjevanje informacij ali dostop do informacij, shranjenih na računalniku ali mobilni napravi uporabnika.

Kaj so piškotki?

Piškotki so majhne datoteke, pomembne za delovanje spletnih strani, največkrat z namenom, da je uporabnikova izkušnja boljša.

Piškotek običajno vsebuje zaporedje črk in številk, ki se naloži na uporabnikov računalnik, ko ta obišče določeno spletno stran. Ob vsakem ponovnem obisku bo spletna stran pridobila podatek o naloženem piškotku in uporabnika prepoznala.

Poleg funkcije izboljšanja uporabniške izkušnje je njihov namen različen. Piškotki se lahko uporabljajo tudi za analizo vedenja ali prepoznavanje uporabnikov. Zato ločimo različne vrste piškotkov.

Vrste piškotkov, ki jih uporabljamo na tej spletni strani

Piškotki, ki jih uporabljamo na tej strani sledijo smernicam:

1. Nujno potrebni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo uporabo nujno potrebnih komponent za pravilno delovanje spletne strani. Brez teh piškotov servisi, ki jih želite uporabljati na tej spletni strani, ne bi delovali pravilno (npr. prijava, nakupni proces, ...).

2. Izkustveni piškotki

Tovrstni piškotki zbirajo podatke, kako se uporabniki vedejo na spletni strani z namenom izboljšanja izkustvene komponente spletne strani (npr. katere dele spletne strani obiskujejo najpogosteje). Ti piškotki ne zbirajo informacij, preko katerih bi lahko identificirali uporabnika.

3. Funkcionalni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo spletni strani, da si zapomni nekatere vaše nastavitve in izbire (npr. uporabniško ime, jezik, regijo) in zagotavlja napredne, personalizirane funkcije. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletni strani.

4. Oglasni ali ciljani piškotki

Tovrstne piškotke najpogosteje uporabljajo oglaševalska in družabna omrežja (tretje strani) z namenom, da vam prikažejo bolj ciljane oglase, omejujejo ponavljanje oglasov ali merijo učinkovitost oglaševalskih akcij. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletu.

Nadzor piškotkov

Za uporabo piškotkov se odločate sami. Piškotke lahko vedno odstranite in s tem odstranite vašo prepoznavnost na spletu. Prav tako večino brskalnikov lahko nastavite tako, da piškotkov ne shranjujejo.

Za informacije o možnostih posameznih brskalnikov predlagamo, da si ogledate nastavitve.

Upravljalec piškotkov

Kabi d.o.o.