• Podatki
 • Lastnosti
 • Opis

Podatki o nepremičnini

Vrsta in tip
Hiša samostojna
Šifra oglasa
H210916-04382
oprema
Opremljeno
velikost
115 m²
parcela
113 m²
leto izgradnje
1985
nadstropje
K+P
Število spalnic
2
Število kopalnic
2

Podatki o lokaciji

država
Hrvaška
regija
Istarska županija
področje
Umag
lokacija
Crveni Vrh

Oprema nepremičnine

Ogrevanje

 • Klima
Opis

Nepremičnine Istra, prodamo hišo, Umag, Crveni Vrh
Hiša ima skupaj 115 m2 stanovanjske površine in stoji na zemljišču velikosti 113 m2. Oddaljenost od morja in plaže je le 100m in 9km od centra Umaga. Hiša je samostoječa in sestavljena iz polkleti in visokega pritličja. V hiši so 2 spalnici, 2 kopalnici, dnevna soba, kuhinja in shramba. Hiša ima lastno parkirišče, garažo, teraso s pogledom na morje, priklop na dimnik in je v celoti opremljena.

Vsak dan nekaj novega - Več kot 2000 nepremičnin v naši ponudbi !

Več nawww.sonce-nepremicnine.si

Informacije na tej spletni strani so zgolj informativne narave in jih je potrebno preveriti v naši agenciji.

Nekretnine Istra, prodajem kuću, Umag, Crveni Vrh
Kuća ima ukupno 115 m2 stambenog prostora i stoji na parceli od 113 m2. Udaljenost od mora i plaže udaljena je samo 100m i 9km od centra Umaga. Kuća je samostojeća i sastoji se od podruma i visokog prizemlja. Kuća ima 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, dnevni boravak, kuhinju i ostavu. Kuća ima vlastito parkiralište, garažu, terasu s pogledom na more, priključak na dimnjak i potpuno je opremljena.

Svaki dan nešto novo - Više od 2000 nekretnina u našoj ponudi!

Više na : www.sonce-nepremicnine.si

Podaci na ovoj web stranici služe samo u informativne svrhe i trebaju se provjeriti u našoj agenciji.

Immobilien Istrien, Haus zu verkaufen, Umag, Crveni Vrh
Das Haus hat insgesamt 115 m2 Wohnfläche und steht auf einem Grundstück von 113 m2. Die Entfernung zum Meer und zum Strand beträgt nur 100 m und 9 km vom Zentrum von Umag. Das Haus ist freistehend und besteht aus einem Keller und einem Hochparterre. Das Haus verfügt über 2 Schlafzimmer, 2 Bäder, Wohnzimmer, Küche und Speisekammer. Das Haus verfügt über einen eigenen Parkplatz, Garage, Terrasse mit Meerblick, Anschluss an den Schornstein und ist komplett ausgestattet.

Jeden Tag etwas Neues - Mehr als 2000 Objekte in unserem Angebot!

Mehr unter : www.sonce-nepremicnine.si

Die Informationen auf dieser Website dienen nur zu Informationszwecken und sollten mit unserer Agentur überprüft werden.

Immobiliare Istria, casa in vendita, Umago, Crveni Vrh
La casa ha un totale di 115 m2 di superficie abitabile e sorge su un terreno di 113 m2. La distanza dal mare e dalla spiaggia è di soli 100 metri e 9 km dal centro di Umago. La casa è indipendente ed è composta da un piano seminterrato e un piano rialzato. La casa dispone di 2 camere da letto, 2 bagni, soggiorno, cucina e dispensa. La casa dispone di un proprio parcheggio, garage, terrazza con vista sul mare, collegamento al camino ed è completamente attrezzata.

Ogni giorno qualcosa di nuovo - Più di 2000 strutture nella nostra offerta!

Maggiori informazioni su : www.sonce-nepremicnine.si

Le informazioni su questo sito Web sono solo a scopo informativo e devono essere verificate con la nostra agenzia.

Real Estate Istria, house for sale, Umag, Crveni Vrh
The house has a total of 115 m2 of living space and stands on a plot of 113 m2. Distance from the sea and the beach is only 100m and 9km from the center of Umag. The house is detached and consists of a basement and a high ground floor. The house has 2 bedrooms, 2 bathrooms, living room, kitchen and pantry. The house has its own parking lot, garage, terrace overlooking the sea, connection to the chimney and is fully equipped.

Something new every day - More than 2000 properties in our offer!

More at : www.sonce-nepremicnine.si

The information on this website is for informational purposes only and should be checked with our agency.

Некретнине Истра, продајем кућу, Умаг, Црвени Врх
Кућа има укупно 115 м2 стамбеног простора и стоји на парцели од 113 м2. Удаљеност од мора и плаже је само 100м, а од центра Умага 9км. Кућа је самостојећа и састоји се од подрума и високог приземља. Кућа има 2 спаваће собе, 2 купатила, дневни боравак, кухињу и оставу. Кућа има властито паркиралиште, гаражу, терасу с погледом на море, прикључак на димњак и потпуно је опремљена.

Сваки дан нешто ново - Више од 2000 некретнина у нашој понуди!

Више на : ввв.сонце-непремицнине.си

Подаци на овој веб страници служе само у информативне сврхе и треба их проверити у нашој агенцији.

Immobilier Istrie, maison à vendre, Umag, Crveni Vrh
La maison a un total de 115 m2 habitables et se dresse sur un terrain de 113 m2. La distance de la mer et de la plage est à seulement 100m et 9km du centre d'Umag. La maison est indépendante et se compose d'un sous-sol et d'un rez-de-chaussée surélevé. La maison dispose de 2 chambres, 2 salles de bains, salon, cuisine et cellier. La maison a son propre parking, garage, terrasse avec vue sur la mer, raccordement à la cheminée et est entièrement équipée.

Du nouveau chaque jour - Plus de 2000 propriétés dans notre offre !

Plus sur : www.sonce-nepremicnine.si

Les informations sur ce site sont à titre informatif uniquement et doivent être vérifiées auprès de notre agence.

Недвижимость Истрия, дом на продажу, Умаг, Црвени Врх
Жилая площадь дома 115 м2, участок 113 м2. Расстояние от моря и пляжа всего 100 м и 9 км от центра Умага. Дом отдельно стоящий, состоит из подвала и высокого цокольного этажа. В доме 2 спальни, 2 ванные комнаты, гостиная, кухня и кладовая. Дом имеет собственную парковку, гараж, террасу с видом на море, подключение к дымоходу и полностью оборудован.

Что-то новое каждый день - в нашем предложении более 2000 объектов!

Подробнее на : www.sonce-nepremicnine.si

Информация на этом веб-сайте предназначена только для информационных целей, и ее следует уточнять в нашем агентстве.

Inmobiliaria Istria, casa en venta, Umag, Crveni Vrh
La casa tiene un total de 115 m2 de espacio habitable y se encuentra en una parcela de 113 m2. La distancia del mar y la playa es de solo 100 my 9 km del centro de Umag. La vivienda es unifamiliar y consta de sótano y planta baja alta. La casa tiene 2 dormitorios, 2 baños, salón, cocina y despensa. La casa tiene su propio estacionamiento, garaje, terraza con vista al mar, conexión a la chimenea y está totalmente equipada.

Algo nuevo todos los días - ¡Más de 2000 propiedades en nuestra oferta!

Más en : www.sonce-nepremicnine.si

La información en este sitio web es solo para fines informativos y debe ser verificada con nuestra agencia.

Pasuri të paluajtshme Istria, shtëpi për shitje, Umag, Crveni Vrh
Shtëpia ka një sipërfaqe totale prej 115 m2 dhe qëndron në një truall prej 113 m2. Distanca nga deti dhe plazhi është vetëm 100m dhe 9km nga qendra e Umag. Shtëpia është e ndarë dhe përbëhet nga një bodrum dhe një kat të lartë përdhes. Shtëpia ka 2 dhoma gjumi, 2 banjo, dhomë të gjallë, kuzhinë dhe qilar. Shtëpia ka parkingun e vet, garazh, tarracë me pamje nga deti, lidhje me oxhakun dhe është e pajisur plotësisht.

Diçka e re çdo ditë - Më shumë se 2000 prona në ofertën tonë!

Më shumë në : www.sonce-nepremicnine.si

Informacioni në këtë faqe në internet është vetëm për qëllime informative dhe duhet të kontrollohet me agjencinë tonë.

Fastigheter Istrien, hus till salu, Umag, Crveni Vrh
Huset har totalt 115 m2 boyta och står på en tomt på 113 m2. Avståndet från havet och stranden är bara 100m och 9km från Umags centrum. Huset är fristående och består av en källare och en hög bottenvåning. Huset har 2 sovrum, 2 badrum, vardagsrum, kök och skafferi. Huset har en egen parkeringsplats, garage, terrass med utsikt över havet, anslutning till skorstenen och är fullt utrustad.

Något nytt varje dag - Mer än 2000 fastigheter i vårt erbjudande!

Mer på : www.sonce-nepremicnine.si

Informationen på denna webbplats är endast för informationsändamål och bör kontrolleras med vår byrå.

Podobne nepremičnine v okolici

Istarska županija, Umag
 • hiša samostojna
 • ALG-162
 • 115 m²
 • 230 m²
 • 2017
 • 3
 • 2
 • 4
280.000 €
260.000
Poglej
Istarska županija, Marčana
 • hiša samostojna
 • ALG-390
 • 132 m²
 • 413 m²
 • 2019
 • 2
 • 3
 • 3
320.000
Poglej
Istarska županija, Poreč
 • hiša samostojna
 • ALG-343
 • 110 m²
 • 770 m²
 • 2016
 • 2
 • 1
 • 3
300.000
Poglej
Istarska županija, Medulin
 • hiša samostojna
 • H210910-04354
 • 105 m²
 • 380 m²
 • 1990
 • 3
 • 2
 • 4
260.000
Poglej
Istarska županija, Poreč
 • hiša samostojna
 • ALG-301
 • 115 m²
 • 700 m²
 • 2021
 • 2
 • 2
 • 3
270.000
Poglej
Istarska županija, Labin
 • hiša samostojna
 • 1300
 • 120 m²
 • 6.500 m²
 • 1
 • 2
 • 4
300.000
Poglej

Istarska županija

Naša spletna stran uporablja piškotke, ki se naložijo na vaš računalnik. Ali se za boljše delovanje strani strinjate z njihovo uporabo?

Več o uporabi piškotkov

Uporaba piškotkov na naši spletni strani

Pravna podlaga

Podlaga za obvestilo je spremenjeni Zakon o elektronskih komunikacijah (Uradni list št. 109/2012; v nadaljevanju ZEKom-1), ki je začel veljati v začetku leta 2013. Prinesel je nova pravila glede uporabe piškotkov in podobnih tehnologij za shranjevanje informacij ali dostop do informacij, shranjenih na računalniku ali mobilni napravi uporabnika.

Kaj so piškotki?

Piškotki so majhne datoteke, pomembne za delovanje spletnih strani, največkrat z namenom, da je uporabnikova izkušnja boljša.

Piškotek običajno vsebuje zaporedje črk in številk, ki se naloži na uporabnikov računalnik, ko ta obišče določeno spletno stran. Ob vsakem ponovnem obisku bo spletna stran pridobila podatek o naloženem piškotku in uporabnika prepoznala.

Poleg funkcije izboljšanja uporabniške izkušnje je njihov namen različen. Piškotki se lahko uporabljajo tudi za analizo vedenja ali prepoznavanje uporabnikov. Zato ločimo različne vrste piškotkov.

Vrste piškotkov, ki jih uporabljamo na tej spletni strani

Piškotki, ki jih uporabljamo na tej strani sledijo smernicam:

1. Nujno potrebni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo uporabo nujno potrebnih komponent za pravilno delovanje spletne strani. Brez teh piškotov servisi, ki jih želite uporabljati na tej spletni strani, ne bi delovali pravilno (npr. prijava, nakupni proces, ...).

2. Izkustveni piškotki

Tovrstni piškotki zbirajo podatke, kako se uporabniki vedejo na spletni strani z namenom izboljšanja izkustvene komponente spletne strani (npr. katere dele spletne strani obiskujejo najpogosteje). Ti piškotki ne zbirajo informacij, preko katerih bi lahko identificirali uporabnika.

3. Funkcionalni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo spletni strani, da si zapomni nekatere vaše nastavitve in izbire (npr. uporabniško ime, jezik, regijo) in zagotavlja napredne, personalizirane funkcije. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletni strani.

4. Oglasni ali ciljani piškotki

Tovrstne piškotke najpogosteje uporabljajo oglaševalska in družabna omrežja (tretje strani) z namenom, da vam prikažejo bolj ciljane oglase, omejujejo ponavljanje oglasov ali merijo učinkovitost oglaševalskih akcij. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletu.

Nadzor piškotkov

Za uporabo piškotkov se odločate sami. Piškotke lahko vedno odstranite in s tem odstranite vašo prepoznavnost na spletu. Prav tako večino brskalnikov lahko nastavite tako, da piškotkov ne shranjujejo.

Za informacije o možnostih posameznih brskalnikov predlagamo, da si ogledate nastavitve.

Upravljalec piškotkov

Kabi d.o.o.