Samostojna hiša, s sedmimi apartmaji in čudovitim pogledom na morje z vseh etaž
Prodamo lepo prenovljeno hišo na mirni lokaciji v urejenem naselju hiš. Hiša je bila zgrajena leta 1970 in med letom 2014 in 2017 popolnoma obnovljena (nova izolativna streha, nova izolativna fasada, okna, vodovodne in elektro instalacije, talne obloge, vrata, sanitarna keramika). Omogoča kvalitetno bivanje tako v notranjosti kot na terasah in vrtu. Hiša je zelo svetla in vsi dnevni deli so obrnjeni na Jug proti morju. Na vrtu je ena mala hišica s samostojnim apartmajem. Na vrtu je možna izgradnja bazena.
Površina hiše / zemljišča
Hiša ima skupaj 441 m2 površine. Pripada ji zemljišče v velikosti 977m².
Sestoji se iz štirih etaž.
Polklet obsega kantino oz. prostor za druženje s kuhinjo, kurilnico, pisano, klet, delavnico ter en dvosobni apartma v izmeri 38 m2.
Visoko pritličje obsega dva apartmaja v izmeri 60 in 55 m2 ter še eno sobo katero je možno priklopiti enemu apartmaju.
Nadstropje in mansarda obsegata dve 4 sobni dupleks stanovanji s čudovitimi pogledi na morje.
Oprema
Hiša je opremljena. Ima nove števce za elektriko (5 kom) ter 3 števce za vodo (možno dobiti še enega). Po hiši je razpeljana napeljava za internet oz. optiko.
Lokacija in infrastruktura
Lokacija je primerna za velike družine ali pa za turistično oddajanje - bližina plaže, trgovine itd.
Parkirno mesto
Pred objektom je možnost za parkiranje več vozil (7) in pred objetom pa še za 3 vozila.
Priključki
Optika, kanalizacija
Ogrevanje
Ogrevanje je centralno (v spodnji etaži je na toplotno črpalko) v nadstropju in mansardi pa na peč na elektriko in na pelete.
Dodatno
Vpisano v ZK.
Ponudbeni pogoj: kupec je dolžan povrniti del stroška prodaje v višini 2%, obračunano od pogodbene vrednosti.
Za termin za ogled se naročite po mailu: aline@ab-nepremicnine.si .. Ogledi možni v petek in soboto...