Filter 6
 • Podatki
 • Lastnosti
 • Opis
 • Kredit

Podatki o nepremičnini

Vrsta in tip
Hiša samostojna
Šifra oglasa
H230314-04854
oprema
Opremljeno
velikost
75 m²
parcela
900 m²
leto izgradnje
2019
nadstropje
Pritličje
Število spalnic
2
Število kopalnic
2

Podatki o lokaciji

država
Hrvaška
regija
Istarska županija
področje
Medulin
lokacija
Medulin

Oprema nepremičnine

Oprema

 • Vrt
 • Ograjeni vrt

Ostalo

 • Terasa
 • Parkirno mesto
 • Bazen
 • Zemljiška knjiga
 • Shramba
Opis

Medulin, na prodaj je hiša z bazenom, ki  stoji na večji, sončni parceli (900m2)

Na mirni lokaciji v Medulinu, nedaleč od vseh pomembnih objektov(600m) in od morja (1km), je naprodaj enodružinska hiša z bazenom in prostornim vrtom.
Hiša je sestavljena iz prostorne dnevne sobe s kuhinjo in jedilnico, ima 2 spalnici, 2 kopalnici in pokrito teraso.
Hiša se prodaja v celoti opremljena.

Vsak dan nekaj novega - Več kot 2000 nepremičnin v naši ponudbi !

Več na: www.sonce-nepremicnine.si

Informacije na tej spletni strani so zgolj informativne narave in jih je potrebno preveriti v naši agenciji.

OPOMBA: Za morebitne napake v opisih nepremičnin ne odgovarjamo, želimo pa biti čim bolj natančni in točni.

Medulin, prodaje se kuća sa bazenom na velikoj, sunčanoj parceli (900m2).

Na mirnoj lokaciji u Medulinu, nedaleko od svih bitnih sadržaja (600m) i od mora (1km), prodaje se obiteljska kuća sa bazenom i prostranom okućnicom.
Kuća se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, 2 kupaonice i natkrivene terase.
Kuća se prodaje kompletno namještena.

Svaki dan nešto novo - Više od 2000 nekretnina u našoj ponudi!

Više na: www.sonce-nepremicnine.si

Podaci na ovoj stranici su informativnog karaktera i potrebno ih je provjeriti u našoj agenciji.

NAPOMENA: Ne odgovaramo za greške u opisu nekretnina, ali želimo biti što precizniji i točniji.

Medulin, zum Verkauf steht ein Haus mit Swimmingpool auf einem großen, sonnigen Grundstück (900m2).

In ruhiger Lage in Medulin, nicht weit von allen wichtigen Einrichtungen (600m) und vom Meer (1km), steht ein Einfamilienhaus mit Swimmingpool und großzügigem Garten zum Verkauf.
Das Haus besteht aus einem geräumigen Wohnzimmer mit Küche und Esszimmer, 2 Schlafzimmern, 2 Bädern und einer überdachten Terrasse.
Das Haus wird komplett möbliert verkauft.

Jeden Tag etwas Neues - Mehr als 2000 Objekte in unserem Angebot!

Mehr unter: www.sonce-nepremicnine.si

Die Informationen auf dieser Website dienen nur zu Informationszwecken und müssen in unserer Agentur überprüft werden.

HINWEIS: Wir sind nicht verantwortlich für Fehler in den Objektbeschreibungen, aber wir möchten so genau und genau wie möglich sein.

Medulin, in vendita è una casa con piscina su un terreno ampio e soleggiato (900m2).

In una posizione tranquilla a Medulin, non lontano da tutti i servizi importanti (600 m) e dal mare (1 km), è in vendita una casa unifamiliare con piscina e ampio giardino.
La casa è composta da un ampio soggiorno con cucina e sala da pranzo, 2 camere da letto, 2 bagni e una terrazza coperta.
La casa viene venduta completamente arredata.

Qualcosa di nuovo ogni giorno - Più di 2000 proprietà nella nostra offerta!

Maggiori informazioni su: www.sonce-nepremicnine.si

Le informazioni su questo sito web sono solo a scopo informativo e devono essere verificate nella nostra agenzia.

NOTA: Non siamo responsabili per eventuali errori nelle descrizioni delle proprietà, ma vogliamo essere il più precisi e accurati possibile.

Medulin, for sale is a house with a swimming pool on a large, sunny plot (900m2).

In a quiet location in Medulin, not far from all important facilities (600m) and from the sea (1km), a single-family house with a swimming pool and a spacious garden is for sale.
The house consists of a spacious living room with kitchen and dining room, 2 bedrooms, 2 bathrooms and a covered terrace.
The house is sold fully furnished.

Something new every day - More than 2000 properties in our offer!

More at: www.sonce-nepremicnine.si

The information on this website is for informational purposes only and must be checked in our agency.

NOTE: We are not responsible for any errors in the property descriptions, but we want to be as precise and accurate as possible.

Медулин, продаје се кућа са базеном на великој, сунчаној парцели (900м2).

На мирној локацији у Медулину, недалеко од свих важних садржаја (600м) и од мора (1км), продаје се породична кућа са базеном и пространом окућницом.
Кућа се састоји од пространог дневног боравка са кухињом и трпезаријом, 2 спаваће собе, 2 купатила и наткривене терасе.
Кућа се продаје комплетно намјештена.

Сваки дан нешто ново - Више од 2000 некретнина у нашој понуди!

Више на: ввв.сонце-непремицнине.си

Информације на овој веб страници су само у информативне сврхе и морају се проверити у нашој агенцији.

НАПОМЕНА: Не сносимо одговорност за било какве грешке у описима некретнина, али желимо да будемо што прецизнији и тачнији.

Медулин, продается дом с бассейном на большом солнечном участке (900м2).

В тихом месте в Медулине, недалеко от всех важных объектов (600 м) и от моря (1 км), продается дом на одну семью с бассейном и просторным садом.
Дом состоит из просторной гостиной с кухней и столовой, 2 спален, 2 ванных комнат и крытой террасы.
Дом продается полностью меблированным.

Каждый день что-то новое - в нашем предложении более 2000 объектов!

Подробнее на: www.sonce-nepremicnine.si

Информация на этом сайте носит ознакомительный характер и должна быть проверена в нашем агентстве.

ПРИМЕЧАНИЕ. Мы не несем ответственности за какие-либо ошибки в описаниях недвижимости, но мы хотим быть максимально точными и точными.

Medulin, à vendre est une maison avec piscine sur un grand terrain ensoleillé (900m2).

Dans un endroit calme à Medulin, non loin de toutes les commodités importantes (600 m) et de la mer (1 km), une maison unifamiliale avec piscine et grand jardin est à vendre.
La maison se compose d'un spacieux séjour avec cuisine et salle à manger, 2 chambres, 2 salles de bain et une terrasse couverte.
La maison est vendue entièrement meublée.

Quelque chose de nouveau chaque jour - Plus de 2000 propriétés dans notre offre !

Plus sur : www.sonce-nepremicnine.si

Les informations sur ce site sont à titre informatif uniquement et doivent être vérifiées dans notre agence.

REMARQUE : Nous ne sommes pas responsables des erreurs dans les descriptions de propriété, mais nous voulons être aussi précis et exacts que possible.

Medulin, se vende casa con piscina en amplia parcela soleada (900m2).

En una ubicación tranquila en Medulin, no lejos de todas las instalaciones importantes (600 m) y del mar (1 km), se vende una casa unifamiliar con piscina y un amplio jardín.
La casa consta de un amplio salón con cocina y comedor, 2 dormitorios, 2 baños y una terraza cubierta.
La casa se vende totalmente amueblada.

Algo nuevo cada día - ¡Más de 2000 propiedades en nuestra oferta!

Más en: www.sonce-nepremicnine.si

La información de este sitio web es solo para fines informativos y debe ser consultada en nuestra agencia.

NOTA: No somos responsables de ningún error en las descripciones de las propiedades, pero queremos ser lo más precisos y precisos posible.

Medulin shitet nje shtepi me pishine ne nje truall te madh me diell (900m2).

Në një vend të qetë në Medulin, jo larg nga të gjitha objektet e rëndësishme (600 m) dhe nga deti (1 km), shitet një shtëpi për një familje me një pishinë dhe një kopsht të gjerë.
Shtepia perbehet nga nje sallon i bollshem me kuzhine dhe ngrenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje tarrace te mbuluar.
Shtepia shitet komplet e mobiluar.

Diçka e re çdo ditë - Më shumë se 2000 prona në ofertën tonë!

Më shumë në: www.sonce-nepremicnine.si

Informacioni në këtë faqe interneti është vetëm për qëllime informative dhe duhet të kontrollohet në agjencinë tonë.

SHËNIM: Ne nuk jemi përgjegjës për ndonjë gabim në përshkrimet e pronës, por duam të jemi sa më të saktë dhe të saktë që të jetë e mundur.

Medulin, till salu är ett hus med pool på en stor, solig tomt (900m2).

I ett lugnt läge i Medulin, inte långt från alla viktiga faciliteter (600m) och från havet (1km), är ett enfamiljshus med pool och en stor trädgård till salu.
Huset består av ett rymligt vardagsrum med kök och matsal, 2 sovrum, 2 badrum och en täckt terrass.
Huset säljs fullt möblerat.

Något nytt varje dag - Mer än 2000 fastigheter i vårt erbjudande!

Mer på: www.sonce-nepremicnine.si

Informationen på denna webbplats är endast i informationssyfte och måste kontrolleras i vår byrå.

OBS: Vi ansvarar inte för eventuella fel i fastighetsbeskrivningarna, men vi vill vara så exakta och korrekta som möjligt.

Izračun kredita

*Prikazani izračun je informativen. Če razmišljate o kreditu, pridobite individualno ponudbo banke.

Podobne nepremičnine v okolici

Istarska županija, Medulin
 • hiša samostojna
 • 869382
 • 89 m²
 • 50 m²
 • 2023
 • 3
 • 2
325.000
Poglej
Istarska županija, Raša, Trget
 • hiša samostojna
 • 8674
 • 78 m²
 • 100 m²
 • 2022
 • 2
 • 3
320.000
Poglej
Istarska županija, Vižinada, Ferenci
 • hiša samostojna
 • 300041059-400
 • 75 m²
 • 1900
 • 2
 • 1
 • 3
226.000
Poglej
Istarska županija, Poreč, Tar
 • hiša samostojna
 • 300391017-155
 • 79 m²
 • 857 m²
 • 2001
 • 2
 • 1
 • 4
250.000
Poglej
Istarska županija, Rovinj
 • hiša samostojna
 • 300571003-303
 • 70 m²
 • 6.500 m²
 • 1
 • 4
295.000
Poglej

Istarska županija