Filter 6
 • Podatki
 • Lastnosti
 • Opis
 • Kredit

Podatki o nepremičnini

Vrsta in tip
Stanovanje apartma
Šifra oglasa
A230126-486
velikost
39 m²
leto izgradnje
2002
nadstropje
2.
leto prenove
2022
Število spalnic
1
Število kopalnic
1
Število sob
2

Podatki o lokaciji

država
Hrvaška
regija
Primorsko-goranska žup.
področje
Omišalj
lokacija
Njivice

Oprema nepremičnine

Ogrevanje

 • Klima

Oprema

 • Domofon
 • Kabelska televizija
 • Kabelski internet

Ostalo

 • Terasa
 • Parkirno mesto
 • Zemljiška knjiga
Opis

Otok Krk, Njivice,na prodaj je apartma velikosti 39 m2 s prekrasnim pogledom na morje!

Apartma se nahaja v drugem nadstropju in je sestavljen iz hodnika, ene spalnice, kuhinje z jedilnico in dnevno sobo ter terase s panoramskim pogledom na morje. Je v celoti opremljen. Pripada mu eno parkirno mesto. Odlična lokacija, 300m od morja.

Vsak dan nekaj novega - Več kot 2000 nepremičnin v naši ponudbi !

Več nawww.sonce-nepremicnine.si

Informacije na tej spletni strani so zgolj informativne narave in jih je potrebno preveriti v naši agenciji.

OPOMBA: Za morebitne napake v opisih nepremičnin ne odgovarjamo, želimo pa biti čim bolj natančni in točni.

Otok Krk, Njivice, prodaje se apartman površine 39 m2 s prekrasnim pogledom na more!

Apartman se nalazi na drugom katu i sastoji se od hodnika, jedne spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom, te terase sa koje se pruža panoramski pogled na more. Kompletno je opremljen. Pripada mu jedno parkirno mjesto. Izvrsna lokacija, 300m od mora.

Svaki dan nešto novo - Više od 2000 nekretnina u našoj ponudi!

Više na : www.sonce-nepremicnine.si

Podaci na ovoj stranici su informativnog karaktera i potrebno ih je provjeriti u našoj agenciji.

NAPOMENA: Ne odgovaramo za greške u opisu nekretnina, ali želimo biti što precizniji i točniji.

Die Insel Krk, Njivice, zum Verkauf steht eine 39 m2 große Wohnung mit wunderschönem Blick auf das Meer!

Die Wohnung befindet sich im zweiten Stock und besteht aus einem Flur, einem Schlafzimmer, einer Küche mit Esszimmer und Wohnzimmer sowie einer Terrasse mit Panoramablick auf das Meer. Es ist komplett ausgestattet. Es hat einen Parkplatz. Ausgezeichnete Lage, 300 m vom Meer entfernt.

Jeden Tag etwas Neues - Mehr als 2000 Objekte in unserem Angebot!

Mehr unter : www.sonce-nepremicnine.si

Die Informationen auf dieser Website dienen nur zu Informationszwecken und müssen in unserer Agentur überprüft werden.

HINWEIS: Wir sind nicht verantwortlich für Fehler in den Objektbeschreibungen, aber wir möchten so genau und genau wie möglich sein.

L'isola di Krk, Njivice, in vendita è un appartamento di 39 m2 con una bellissima vista sul mare!

L'appartamento si trova al secondo piano ed è composto da un disimpegno, una camera da letto, cucina con sala da pranzo e soggiorno, e un terrazzo con vista panoramica sul mare. È completamente attrezzato. Ha un posto auto. Ottima posizione, a 300 metri dal mare.

Qualcosa di nuovo ogni giorno - Più di 2000 proprietà nella nostra offerta!

Altro su : www.sonce-nepremicnine.si

Le informazioni su questo sito web sono solo a scopo informativo e devono essere verificate nella nostra agenzia.

NOTA: Non siamo responsabili per eventuali errori nelle descrizioni delle proprietà, ma vogliamo essere il più precisi e accurati possibile.

The island of Krk, Njivice, for sale is a 39 m2 apartment with a beautiful view of the sea!

The apartment is located on the second floor and consists of a hallway, one bedroom, kitchen with dining room and living room, and a terrace with a panoramic view of the sea. It is fully equipped. It has one parking space. Excellent location, 300m from the sea.

Something new every day - More than 2000 properties in our offer!

More at : www.sonce-nepremicnine.si

The information on this website is for informational purposes only and must be checked in our agency.

NOTE: We are not responsible for any errors in the property descriptions, but we want to be as precise and accurate as possible.

Оток Крк, Њивице, на продају је апартман површине 39 м2 с прекрасним погледом на море!

Стан се налази на другом спрату и састоји се од ходника, једне спаваће собе, кухиње са трпезаријом и дневним боравком, и терасе са које се пружа панорамски поглед на море. Потпуно је опремљен. Има једно паркинг место. Одлична локација, 300м од мора.

Сваки дан нешто ново - Више од 2000 некретнина у нашој понуди!

Више на : ввв.сонце-непремицнине.си

Информације на овој веб страници су само у информативне сврхе и морају се проверити у нашој агенцији.

НАПОМЕНА: Не сносимо одговорност за било какве грешке у описима некретнина, али желимо да будемо што прецизнији и тачнији.

Остров Крк, Нивице, продается квартира площадью 39 м2 с прекрасным видом на море!

Квартира расположена на втором этаже и состоит из прихожей, одной спальни, кухни со столовой и гостиной, а также террасы с панорамным видом на море. Он полностью оборудован. Есть одно парковочное место. Отличное расположение, 300 м от моря.

Каждый день что-то новое - в нашем предложении более 2000 объектов!

Подробнее на : www.sonce-nepremicnine.si

Информация на этом сайте носит ознакомительный характер и должна быть проверена в нашем агентстве.

ПРИМЕЧАНИЕ. Мы не несем ответственности за какие-либо ошибки в описаниях недвижимости, но мы хотим быть максимально точными и точными.

L'île de Krk, Njivice, à vendre est un appartement de 39 m2 avec une belle vue sur la mer !

L'appartement est situé au deuxième étage et se compose d'un couloir, d'une chambre, d'une cuisine avec salle à manger et salon et d'une terrasse avec vue panoramique sur la mer. Il est entièrement équipé. Il dispose d'une place de parking. Excellent emplacement, à 300m de la mer.

Quelque chose de nouveau chaque jour - Plus de 2000 propriétés dans notre offre !

Plus sur : www.sonce-nepremicnine.si

Les informations sur ce site sont à titre informatif uniquement et doivent être vérifiées dans notre agence.

REMARQUE : Nous ne sommes pas responsables des erreurs dans les descriptions de propriété, mais nous voulons être aussi précis et exacts que possible.

¡La isla de Krk, Njivice, en venta es un apartamento de 39 m2 con una hermosa vista al mar!

El apartamento está ubicado en el segundo piso y consta de un pasillo, un dormitorio, cocina con comedor y sala de estar, y una terraza con vista panorámica al mar. Está totalmente equipado. Tiene una plaza de aparcamiento. Excelente ubicación, a 300m del mar.

Algo nuevo cada día - ¡Más de 2000 propiedades en nuestra oferta!

Más en : www.sonce-nepremicnine.si

La información de este sitio web es solo para fines informativos y debe ser consultada en nuestra agencia.

NOTA: No somos responsables de ningún error en las descripciones de las propiedades, pero queremos ser lo más precisos y precisos posible.

Ishulli Krk Njivice shitet apartament 39 m2 me pamje te bukur nga deti!

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe perbehet nga nje korridor, nje dhome gjumi, kuzhine me dhome ngrenie dhe ndenje, dhe nje tarrace me pamje panoramike nga deti. Eshte komplet i pajisur. Ka nje vend parkimi. Vend i shkëlqyer, 300 m nga deti.

Diçka e re çdo ditë - Më shumë se 2000 prona në ofertën tonë!

Më shumë në : www.sonce-nepremicnine.si

Informacioni në këtë faqe interneti është vetëm për qëllime informative dhe duhet të kontrollohet në agjencinë tonë.

SHËNIM: Ne nuk jemi përgjegjës për ndonjë gabim në përshkrimet e pronës, por duam të jemi sa më të saktë dhe të saktë që të jetë e mundur.

Ön Krk, Njivice, till salu är en lägenhet på 39 m2 med vacker utsikt över havet!

Lägenheten ligger på andra våningen och består av en hall, ett sovrum, kök med matsal och vardagsrum samt en terrass med panoramautsikt över havet. Den är fullt utrustad. Den har en parkeringsplats. Utmärkt läge, 300m från havet.

Något nytt varje dag - Mer än 2000 fastigheter i vårt erbjudande!

Mer på : www.sonce-nepremicnine.si

Informationen på denna webbplats är endast i informationssyfte och måste kontrolleras i vår byrå.

OBS: Vi ansvarar inte för eventuella fel i fastighetsbeskrivningarna, men vi vill vara så exakta och korrekta som möjligt.

Izračun kredita

*Prikazani izračun je informativen. Če razmišljate o kreditu, pridobite individualno ponudbo banke.

Energetska izkaznica stavbe

Potrebna toplota za ogrevanje
Razred B
A+
A
B
C
D
E
F
G
0 15 50 100 150 200 250 300+

Podobne nepremičnine v okolici

Primorsko-goranska žup., Punat
 • stanovanje apartma
 • 5868 AP
 • 45 m²
 • 48 m²
 • 2023
 • 1
 • 1
 • 2
124.000
Poglej
Primorsko-goranska žup., Crikvenica
 • stanovanje apartma
 • 4618-6476
 • 55 m²
 • 2001
 • 1
 • 1
 • 1
 • 2
135.000
Poglej

Primorsko-goranska žup.